Seiska: Stefan Thermanin prätkä peittyi lokin ulosteesta

Kohuliikemies Stefan Therman on jättänyt Harley Davidson -prätkänsä huolettomasti kadulle Helsingin Hietalahden rannalle, asiasta uutisoi Seiska.

Eilen torstaina Seiskan paparazzi bongasi harrikan jälleen samasta paikasta, missä se on lojunut jo lähes kaksi viikkoa. Lehden mukaan pyörä seisoo Fyllas-bar ravintolan edustalla.

Lehden tietojen mukaan Stefu on saanut vajaan parin viikon aikana myös sakkolappuja pyöräänsä, mutta laput olivat eilen jo kadonneet.

Stefun pyörän nahkainen satula oli saanut myös muistamiset lokilta, joka oli pommittanut satulaan valkoisia roiskeita.

Lisäksi prätkä aiheuttaa päänvaivaa tavarantoimittajille, jotka työskentelevät lähistöllä.

– Ihme, että sitä ei siirretä pois tai että se ei kelpaa pitkäkyntisille, kiukkuisen oloinen tavarantoimittaja kommentoi Seiskalle torstaina.

Kuvat Stefun pyörästä voi nähdä Seiskan sivuilta.

KOHUPARIN PALUU ESPANJASTA SUOMEEN

Stefu ja on-off rakas Sofia Belórf palasivat muutama päivä sitten takaisin Suomeen Espanjasta. Instagramin perusteella Stefu on ottanut rennosti ja viihtynyt Hangon kauniissa kesämaisemissa. Sofia puolestaan on pysytellyt lomamatkan jälkeen Helsingissä. Eilen Sofia julisti palanneensa takaisin ”töihin”.

Lue myös: Kohupari palasi Espanjasta Suomeen: Sofia säntäsi heti kukkakaupoille – ”Back to work”

Tänään Sofia on palaveerannut ainakin ravintola Löylyn terassilla Helsingissä. Belórf kuvasi maisemia Instagram Stories osioon, ja nosti samalla Fendin vajaan 700 euron tossut pöydällä.

– Toimistonäkymä, Sofia kirjoitti videon yhteydessä.

Olisiko tuoretta blogia pukkaamassa pian ulos?

Instagram: @sofiabelorf

LUE MYÖS:

Kohupari Espanjassa: Stefan Therman lupasi hommien jatkuvan työmaalla! – Sofia Belórf esitteli ruskeita koipiaan omalla mukavuusalueellaan! – Kuvat

Kohuparin Espanjan loma jatkuu: Sofia Belórfin Instagramissa viliseee merkkilogot ja munkit! – Stefan Therman surkutteli vesivahinkoa! – Kuvat

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
10 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Pena
Pena
4 vuotta sitten

Onko lokki sohvalla vatsa vikkelällä kun lokin paskaa stefun pyöränpäälläkin jo.

Jeo
Jeo
4 vuotta sitten

Nenät valkoseks vaan

Dum som gris.
Dum som gris.
4 vuotta sitten

Ei mitään ihmeellistä. Lokin paska on jo peittänyt theermannin useita vuosia..
Miks nää vähä-älyiset ei itse tajuu? Siks kun ei ole sitä älyä…

Uudet selitykset
Uudet selitykset
Vastaa  Dum som gris.
4 vuotta sitten

En huolisi Sofiaa, kaverin vanha ja huumejuttu on paha moka. Tuleeko tuomio? Etkö saa ketään kunnon naista Sefu? Harva arvostaa, ei mitään meriittiä millä erottuisi. Ei pärjää elämässä pelkällä itsensä kuvaamisella. Olet kyllä ihme tyyppi kun kelpaa kaverin vanha.

ursulat,
ursulat,
Vastaa  Uudet selitykset
4 vuotta sitten

Eipä alkoholistiStefu ole vähänkään viisaamman naisen valinta. Sopivat toisilleen nämä Sja S, samalla tasolla ovat.

Tarkkailija
Tarkkailija
Vastaa  ursulat,
4 vuotta sitten

Kunnon ei alkoholia eikä peiliä koko päivää käyttävä urheileva nainen voisi hyvin Sefun hyvään elämään mukaansa.

Tuffi
Tuffi
Vastaa  Tarkkailija
4 vuotta sitten

Uskon tuohon. – Niinhän ’jäämieskin’
pysähtyi totaalisesti, kun aikansa
biletti!

Uudet selitykset
Uudet selitykset
Vastaa  ursulat,
4 vuotta sitten

Jes, joo kyllä heittää pahasti ylä- että alapäässä kun kelpaa kaverin vanha eukko. Hyi helvetti, ei normaalissa elämässä. Soffi ei ajattele muuta kuin menis talot kaupaksi, että rahaa riittää juhlimiseen ja kuvattavaksi lasin pyöritystä.

ursulat,
ursulat,
4 vuotta sitten

Kovin on naama pöhöttynyt tällä sankarilla.

Jeo
Jeo
4 vuotta sitten

Voi kyynel

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit