Stefan Therman haukkui Martina Aitolehden julkisesti Instagramissa: ”PSYKOPAATTI JOKA KIRISTÄÄ RAHAA!”

Kohuliikemies ja Sofia Belórfin rakas Stefan Therman hermostui ex-puolisolleen Martina Aitolehdelle noin tunti sitten Instagramissa. Stefu haukkuu tektissään Martinaa psykopaatiksi, sosiopaatiksi sekä rahankiristäjäksi.

Miehen kova avautuminen johtuu Martinan aiemmin tänään julkaisemasta Instargram-päivityksestä joka oli osoitettu Stefulle ja Sofialle. Viestissä Martina kertoi olevansa äärimmäisen pöyristynyt Stefanin uuden tyttöystävän Sofia Belórfin käytöksestä.

Sofia oli aamupäivällä kuvannut Martinan ja Stefanin yhteistä Isabella-tytärtä. Videolla Isabella ratsasti ulkona hevosella, video oli kuvattu talon sisältä. Stefulla on Hangossa huvila ja ratsutila. Sofia lisäsi videon omalle Instagram-tarinaansa, mutta poisti videoklipin Martinan hyökättyä hänen kimppuunsa somessa.

– On myös sanomattakin selvää, että hyviin sosiaalisen median käytöstapoihin kuuluu ettei muita ihmisiä kuvata ilman lupaa, varsinkaan toisten lapsia, Martina kirjoitti.

Lisäksi Martina kertoo ettei Sofialla ole mitään oikeutta olla lähelläkään Isabellaa.

”NYT ON PAKKO ENSIMMÄISTÄ KERTAA ELÄMÄSSÄ KOMMENTOIDA”

Hetki sitten Stefu räjähti Instagramissa Martinalle ja kirjoitti rajuja väitteitä liittyen ex-puolisoonsa.

– Nyt on pakko ensimmäistä kertaa elämässä kommentoida kyseisen psykopaatin/sosiopaatin asioita julkisesti näin 10 vuoden jälkeen. Tällainen julkinen jatkuva solvaaminen on jotain aivan käsittämätöntä ihmiseltä kellä on pahoinpitely syytteet rattijuoppous syytteet, lisäksi hän tällähetkellä kiristää lapsen isää rahalla, lapsella ja kaikella muulla mahdollisella, Stefu avautui Instagram-tilillään.

– On myös sanomattakin selvää että minun kiinteistöllä saa kuvata puhelimella juuri millon haluaa minun luvalla ✌️ Stefan alleviivaa päivityksensä lopussa.

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa.

 

Henkilön Stefan Therman (@stefutherman) jakama julkaisu

Stefan riensi puolustamaan Sofiaa, vaikka heilläkin oli omat riitansa hetki sitten.

Jäämme mielenkiinnolla seuraamaan somesotaa!

Lue myös: Sofia Belórf osoitti tylyn viestin Martina Aitolehdelle Instagramissa? ”Katkeruudesta irti pääseminen alkaa…”

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
6 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Monni
Monni
4 vuotta sitten

Hö. Oisko Thermos kännissä kun totuus tuli taas suusta.

Kristiina
Kristiina
Vastaa  Monni
4 vuotta sitten

Hän on kestokännissä.

Yllätys
Yllätys
4 vuotta sitten

Kalkki tietävät että, haukkuminen on Sofian yllyttämänä tehty. Teet itsellesi vaan hallaa lapsesi silmissä. Ei kukaan mies tekisi sitä noin julkisesti. Oliko taas känninen ulostulo.

JUSTIINA
JUSTIINA
5 vuotta sitten

Aikuiset ihmiset…lopettakaa jo! Kyllä on lapsellista touhua. Tehkää sopu, ja eläkää ihmisiksi.

Kaikesta eniten tästä kärsii lapset ja teidän lähimmäiset. Siis häpeävät !

On rahaa ja ulkonäköä ja omaisuutta, mutta KÄYTÖSTAPOJA EI LAINKAAN!
Kaikkea hyvää teille kaikille…..nauttikaa elämästä, niin kauan kuin sitä riittää.

Heta
Heta
5 vuotta sitten

Oi oli .. huh nyt Stefan teki väärin.. lapset on syyttömiä julkinen haukkuminen lasten vanhempien on kammottavaa. Miettikää ny hieman.. selvittäkää asiat keskenänne ilman ylimääräisiä osapuolia. Lapset ovat lojaaleja kummallekin vanhemmalle joten…
paha juttu erittäin paha julkinen pahuus oman lapsen äidistä. Sääli. Ketään teistä ei ole puhdas pulmunen mutta vielä vähemmän Sofia.
Ajattele lapsia ….

Mursulat
Mursulat
Vastaa  Heta
4 vuotta sitten

Kyllähän entinen Martina parjasi loputtomasti koko kansalle näitä, mutta uudesti syntynyt, syvällinen M ei varmasti enää sellaiseen alennu, vaan olemme päässet hänen uikutuksistaan lopullisesti.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit