Sofia Belórfin ”ex-rakas” Luke Wilson hermostui uutisoinnista? – Blokkasi Instagramissa!

Sofian salaisuudet -sarjan tuoreimmassa jaksossa Sofia Belórf matkustaa Monacoon tapaamaan ”ex-rakastaan” Lukea, jonka hän kertoo tavanneensa ensimmäisen kerran asuessaan Lontoossa vuonna 2017.

Belórf kertoo jaksossa tapailleensa Lukea muutaman kuukauden, ennen kuin pariskunta erosi, ja Sofia muutti Katiska-pomo Niko Ranta-ahon luo Marbellaan.

Ylilauta -keskusteluforumilla selvitettiin, että Lukella on taustallaan miljoonaluokan petoksia, ja muun muassa brittilehti Daily Mail on uutisoinut miehen kellohuijauksista. Jutussa Luke Wilsonista käytetään nimeä ”The Wolf of Watches”.

Gekkonen uutisoi asiasta perjantaina 5.8. Jutun julkaisemisen jälkeen Luke blokkasi Gekkosen Instagramissa. Samaan aikaan verkkosivuillemme suoritettiin myös palvelunestohyökkäyksiä. Sattumaako?

Lue lisää: Synkkä rikoshistoria paljastui! Sofia Belórfin ”multimiljonääri” ex-rakkaaksi esitelty Luke on kovan luokan petosmies!?

Katso alta tuore TikTok-video!

@gekkonen.net Sofia Belórf tapaa ”ex-rakkaansa” Luken Monacossa #sofiansalaisuudet #sofiabelorf #nikorantaaho #katiska #monaco #montecarlo #luxurywatches #scam #gekkonen #news #blocked #ddosattack ♬ original sound – gekkonen.net

Synkkä rikoshistoria paljastui! Sofia Belórfin ”multimiljonääri” ex-rakkaaksi esitelty Luke on kovan luokan petosmies!?

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
6 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Outsa
Outsa
2 vuotta sitten

Outo juttu että yks nainen löytää kaikki miehet jotka on rikollisia mutta rikkaita tai alkoholisoituneet,mitä tästä voi päätellä,aina kun laittaa kuvan jostain ulkomailta niin tietää että on jokun muun tollon maksama matka,vanha sanonta että ilmaisia lounaita ei ole pitää tässäkin tilanteessa paikkansa,Suomen kullankaivaja no.1.

Jossu
Jossu
Vastaa  Outsa
2 vuotta sitten

Kyllä Sofia on nyt tehnyt itsestään täys pellen
on jo 32 v.vuotias nainen. Luulis että on jo oppinut jotain tuohon ikään. Nyt sitten teki oikein hölmön ihmisen tempun, mikä ei mene katsojissa läpi.

liinuli
liinuli
2 vuotta sitten

Loistavaa Gekkonen! Valkopesu on toisaalla käynnissä, huumerikoksista ja rahanpesusta tuomittu patologinen valehtelija on toisten lehtien toimittajien hyvissä kirjoissa ja siksi tällaisista asioista ”uutisoiminen” muissa medioissa valmistellaan huolellisesti. Pian näemme Seiskassa jutun missä ”kaunotar naurahtaa” kertoessaan kuinka Luke ”on mitä on ja se on jo historiaa”.

Peppi
Peppi
2 vuotta sitten

blörö seurustellut tuon äijän kanssa?! No way. Herra ”miljonääri” on ilmeisesti käyttänyt blörön escort-palveluja joissain jatkoilla. Valhetta valheen perään päästä lokki suustaan… Karmea ämmä.

Kuuluuko sulle..
Kuuluuko sulle..
2 vuotta sitten

Pisteet gekkoselle! Hiljaa on ollut seiskat ja iltapäivä lehdet. Ihmetyttää että miten tällaista rikollista mediassa hyysätään.

Totuusmedia
Totuusmedia
2 vuotta sitten

Hyvä Geggonen!

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit