
Missikaunotar Sara Sieppi, 28, palasi muistoissaan vuoteen 2015, kun hän jakoi Instagramin-stories osiossa yhteiskuvan Sofia Belórfin, 30, kanssa.
Kuva on otettu suositussa helsinkiläisessä yökerhossa Namussa 18. huhtikuuta 2015. Klubi suljettiin pysyvästi vuonna 2017.
– Tasan viisi vuotta sitten! Se, että kuva on otettu namussa ei niinkään yllättänyt. Mutta se, että olen jännittänyt vaaleja, Sara hehkutti.
Katso julkaisu alta:
View this post on Instagram
Eka kuva törkee/ruma Sofiasta ja tissit, onko vanhalla nenällä?
Mitä tapahtu kun ei oikein päässyt suosioon? Mutta nyt kyllä negatiivisin aihein ja itse sen aiheuttanut.
Eräs julkisuudesta poistunut entinen julkkis kertoi joskus, että Namu oli hyvä paikka käyttää huumeita. Viivaa vedettiin.
Totta!
Sohvakin näyttää niin arabilta ja ihan erilaiselta kun nykyään. Ei ole häävi.
Tämäkö takia antoi leikkauttaa nenänsä että, ei olisi arabin näköinen?
Sara, sinä setämiesten onni, hienoa, että keksit vielä jotain päästäksesi someen . Vihje; ala postailla vanhoja kuvia perintöprinsessa-ajoistasi lähtien ,niin saamme loputtomiin ihastella sinua ja voit itsekin nauttia ihanuudestasi ja setämiehet pääsevät riemuitsemaan yksinäisissä puuhissaan.
Onko Sofialla tässä kuvassa vielä ”vanha nenä”. Soffin lapsille tulee vanha nenä? Näin menee ne geenit. Voi tulla vaikka Soffin isän näköinen.
”Vanha nenä”, aika hyvin…
Eihän Soffi ehdi lapsia hoitaa, neljästi
piti omaa vaatetusta vaihtaa yhtenä
päivänä. – Vaipan vaihtoa riittäisi. Toki
palvelijat voisi tehdä ne ’kakkahommat’,
mutta silloinhan lapsi vieraantuisi äidis-
tä, jos äiti ei olisi läsnä kaikessa!
Senkun vaan workkaa ja kuvaa ittee…
– Sama saattaisi olla tämän Saran vauva-
hommissa…