Ex-missi ja sometähti Sara Sieppi, räppäri Sini Sabotage ja näyttelijä-joogaopettaja Kerttu Rissanen herättivät huomiota helsinkiläiskahvilassa.
MTV3:n Olen Julkkis… Päästäkää Minut Pois! -viihdeohjelmassakin nähty kolmikko nautti brunssia Helsingin Bulevardilla sijaitsevassa Ekberg -kahvilassa.
Gekkosen lukija onnistui nappaamaan tunnetuista julkkisnaisista muutaman kuvan.
– Ystävykset keräsivät paljon katseita muilta kahvittelijoilta, kahvilasta supistaan.
Juttu luisti ja nauru raikui.
Lue myös: Somekuningatar Sara Sieppi hankki uusimman iPhonen – Luurin hinta lyö ällikällä: ”Kyllä kirpaisi”!
Sara näytti ajoittain huolestuneelta ja surulliselta.
Kerttu ja Sara poistumassa kahvilasta.
– Ystävysten tiet erkanivat halauksen jälkeen, silminnäkijä kertoo.
Baleanciagaa päästä varpaisiin.
Sara oli pukeutunut luksusmerkki Balenciagan vaaleansiniseen huppariin. Lisäksi ex-missillä oli samanmerkkinen musta takki sekä vaaleat lenkkarit.
Asukokonaisuus maksaa noin 3500 euroa.
Sara Sieppi myöntää olevansa riippuvainen puhelimestaan: ”Kasvoin luuriin kii”
Kaikilla kolmella ladylla hiuspidennykset miltä näyttäisivät ilman niitä??
Voi Sara, jarruta vähän tuota syömistä
On kieltämättä burgerit tehnyt tehtävänsä aikas pullukka on jo.
Onhan se kyllä niin, että 3-kymmenen jälkeen alkaa lihomaan, ainakin minä. Painoin 30 vuotiaana alle 50 kg ja nyt 52 vuotiaana painan melkein 80 kg, vaikka ruokavalio on ollut suurinpiirtein sama.
En halua loukata Saraa vaan neuvoa.
kyllä , on kohtuu turvoksissa ja pöhöttyneen näköinen….toivotaan että tulisi pian lunta senaatintorille niin nähtäis miten biksu beibi pyörii lumihangessa !