Sanna Marin hurmaa PVC-topissaan – lähettää palavan terveisensä Erika Vikmanille.
Sanna Marin on jälleen kerran näyttänyt, että hän ei tarvitse virkaa loistaakseen – ex-pääministeri julkaisi Instagramin tarinoissaan selfien, joka kääntää katseet ja nostaa lämpötilan kattoon.
Kuvassa Marin poseeraa itsevarmana kiiltävässä, syvään uurretussa mustassa PVC-topissa, joka istuu kuin valettu ja paljastaa enemmän ihoa kuin moni Euroviisuesitys konsanaan. Topin kiilto ei jätä arvailun varaan: materiaali on kuin suoraan Berliinin klubeilta, ja tunnelma on juuri sopivan kuuma.
Kuvan päälle Marin on kirjoitettanut viesin Erika Vikmanille:
”We love u @erikavikman (liekkiemoji). Don’t ever change.” eli suomeksi ”Me rakastamme sinua Erika, älä koskaan muutu”.
Marin on lisännyt julkaisuunsa myös ICH KOMME -tekstin.

Pukeutuu kuin teinipissis konsanaan, lähetessään 40 vuotta. Myötähäpeää asusta, tuon ikäisellä. Jäiköhän nuoruus elämättä, kiipiessä jakkupuku päällä politiikan portaita pitkin..
Pukeutuu ja käyttäytyy tilanteen mukaan, joko huippucoolina kosmopoliittina, pienen tyttären äitinä, tai ihan vaan hyvännäköisenä mimminä, kuten tässä kuvassa.
Kuvamuokkaus tekee ihmeitä.
Kyllä on kusi noussut nuppiin. Täysin uskottavuus kadonnut. Yök
Millä tavalla ”kusi noussut nuppiin”? Saahan yksityishenkilö laittaa Instastoreihin mitä kuvia haluaa, tuokin tunnelmakuva poistuu 24h eikä ole tarkoitettu mediaan koska Instastorien kuvia ei ole edes lupa kuvakaapata julkisuuteen. Räikkönen nosti oikeusjutun samasta asiasta ja voitti, media maksoi korvaukset. Miksi Marinin pitäisi olla uskottava häntä vihaavien suomalaisten silmissä? EI hän ole enää poliitikko eikä tarvitse kuin työnsä ulkomailla ja on siinä varsin uskottava.
Huvittava lähinnä noissa mintopeissaan, kun ei ole edes rintoja. Seksittyyhän tuossa ihmisessä ei ole millään tavoin vaikka niin luulee itsekin, että hän oli pääministeriksi liian seksikäs. Kuiva käppänä suurilla luuloilla.
Samaa mieltä. Luuta ja nahkaa koko nainen.
On hänellä rinnat vaikka ne ovatkin pienet. MIkä oikeus sinulla on solvata toisen rintoja? HIenoa ettei ole hakenut silareita. Tuollainen pvc toppi sijoittaa rinnat sivuille ja lytistää ne joten näyttävät vielä pienemmiltä. Hoikalla naisella jolla rasvaprosentti on olematon ei voi olla rasvakudosta rinnoissa.
korjaus: minitopeissaan ja seksittyyttähän. Jäi tarkistus tekemättä.
Upeeta Sanna! Hieno asu, sopii viisujen kotikatsomoon. Kiitos että kannustat Erikaa kun meidän pressa kannustaa mieluummin Ruotsia kuin kotimaataan.
Eikö äiti-ihminen, tai poliitikko saa olla syötävän seksikäs…?
Millä tavalla se syö uskottavuutta..?
Lähinnä lisää sitä!
Sori, yritin vastata ”Santulle..”
Upeeta Sanna, asu on just passeli Euroviisuihin. Kiitos kun kannustat Erikaa koska Suomen presidentti ei sitä viitsi tehdä vaan kannustaa Ruotsia.
Suomen presidentti on niin älykäs, että ymmärsi Ruotsin KAJ.n pärjäävän paremmin kuin Erika. On sentään tohtoriksi väitellyt ja puhuu 5-6 kieltäkin.Jos kysyttiin, kummasta tykkää enemmän niin vastaus oli KAJ. Niin minäkin olisin vastannut. Mediamme kirjoittaa mitä sattuu, Sannastakin on kirjoitettu vaikka mitä.
Anteeksi etukäteen, Jonttu, mutta tuo Nainen on ehkä pantavin pääministeri ikinä….
En usko että kukaan muu kun nää sen eks ja nyks tota himoitsee .Tavallisesti miehet arvostaa myös tulevaisuudessa Hyvää kilttiä luonnetta.
Niinpä, exästä en ole ihan varma. Joni saa kuitenkin parturiinsa paljon asiakkaita, kun styylaa ex-pääministerin kanssa. Hyvää mainosta Jonin firmalle. Vai mitä Jonttu?
Joka nainen pää täynnä lisähiuksia,hassun näköistä.Luonnollisuus parasta.