Aki ja Rita Manninen järjestävät Donna-tyttärelleen ikimuistoiset 2-vuotisjuhlat: 800 ilmapalloa ja 12 000 ruusun terälehteä! – ”Mitä vain hänen eteensä”

Hyvinvointiyrittäjä- ja tosi-tv-pariskunta Aki Manninen ja Rita Niemi-Manninen juhlistavat  tulevana viikonloppuna Donna-tyttärensä 2-vuotissyntymäpäiviä.

Rita paljastaa Instagram Stories -osiossa, että Beverly Hills -teemaisiin prinsessajuhliin on tilattu noin 800 ilmapalloa ja 12 tuhatta ruusunterälehteä.

Synttärit vietetään perheen kotona.

– Terassi alkaa vihdoin olla jotakuinkin valmis ja viikonloppuna juhlitaan Donnan 2-vuotispäivää!!!, Rita hehkuttaa päivityksessään.

– Oon suunnitellut Donnalle mekalomaaniset Beverly Hills-tyyppiset prinsessajuhlat, hän paljastaa.

– Oon niin onnellinen ja kiitollinen joka päivä elämälle siitä, että sain tulla äidiksi maailman ihanimmalle tyttölapselle. Mitä vain hänen eteensä, Rita julistaa.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aki Manninen (@akimanninenofficial)

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
8 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Kristiina
Kristiina
4 vuotta sitten

Tottahan nämä älypää-rakastavat vanhemmat viettävät seuraavan viikon keräämässä 800 ilmapallosta tuottamiaan roskia, etteivät jää veronmaksajien maksettavaksi. Näin voi jäädä ikimuistoisesti kaupunkilaisten mieleen Donnaparan kannettavaksi. Ei ole kaikki muumit laaksossa tällä pariskunnalla.

Pena
Pena
4 vuotta sitten

Millä nää maksaa elämänsä haarojen levittelylläkö yksityisesti kun julkisestikin jo reppu leväällään.

Kuuluuko sulle.
Kuuluuko sulle.
4 vuotta sitten

Kun aikuisiällä tulee vanhemmaksi niin sitä kai osaa arvostaa vähän eri lailla. Mutta olisiko jo pikkusen liioittelua.

Kristiina
Kristiina
4 vuotta sitten

Vanhemmat pakkohoitoon kasvatusneuvolaan1

ursulat,
ursulat,
4 vuotta sitten

Täys sekopäistä.Voisivat katsoa esimerkkiä sivistyneestä ,rakastavasta lapsen kasvatuksesta presidenttipariltamme. Kuinka He suojelevat lastaan julkisuudelta kaikin tavoin. Nämä Manniset käyttävät lapsiparkaa hyväksi öykkäröinnissään.

Ihmetystä riittää
Ihmetystä riittää
Vastaa  ursulat,
4 vuotta sitten

Suuruuden hulluja. Millaiset rippi – ja ylioppilasjuhlat tuolla tytöllä tulee olemaan? Fiksut ihmiset yleensä pitävät lapset julkisuudelta piilossa.

Kristiina
Kristiina
Vastaa  Ihmetystä riittää
4 vuotta sitten

Kaksivuotias ei ymmärrä tuollaisista ökyjuhlista mitään vaan olisi varmaan onnellisempi yhdestä ilmapallosta, jos saisi iloita siitä yhdessä läheistensä kanssa. Varsinaista ”luonnonnsuojelua” opettavat jo vauvasta alkaen tuhoamalla pari tuhatta ihanaa ruusua rikkoakseen ne lehdyköiksi lapsensa ”iloksi”,Lastensuojelu ei varmaan voi auttaa, mitähän poliisi meinaa 800 ilmapallon lennätyksestä? On Supernannylle kovatarvis tässä perheessä,

Pena
Pena
Vastaa  Kristiina
4 vuotta sitten

Täysin samaa mieltä

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit