Kerttu Rissanen ja Sami Uotila palasivat yhteen!?

Kerttu Rissanen viettää tuplatreffejä grillauksen merkeissä.

Näyttelijä Kerttu Rissanen viettää parhaillaan aurinkoista grillipäivää Espoossa Erikoisjoukot-ohjelmastakin tutun Jessica Reimanin ja tämän perheen luona. Kertun ja Jessican jakamien Instagram-tarinavideoiden perusteella vuoden ensimmäiset grillibileet ovat käynnistyneet rennoissa ja mukavissa tunnelmissa.

Myös Sami paikalla!

Iltaan tuo yllättävää säpinää myös Kertun entinen miesystävä, Salkkareista tuttu näyttelijä Sami Uotila, joka on mukana juhlahumussa.

Rissanen ikuisti iloisen jälleennäkemisen Instagram-tarinoihinsa, joissa hän poseeraa hyväntuulisena Samin sekä Jessican ja tämän perheen kanssa.

– Grillibileet! Kerttu kirjoittaa kuvan yhteydessä.

Alla kuvakaappaus Kertun Instagram-tarinoista:

Kuvakaappaus: Kertun Instagram

Kertun ja Samin mahdollinen yhteenpaluu on herättänyt keskustelua myös Jodelissa.

– Oonko ainoa jolla on sellanen tunne et Kerttu ja Sami palaa vielä yhteen? Ellei oo jo palannut, kirjoittaa eräs Jodel-käyttäjä.

– Tuli sama mieleen just kun tota kuvaa katoin! Toki voivat vaan olla hyvii kavereita, toinen pohtii.

– Mullakin on sellanen tunne et ne ois palannu yhteen!

– Aika paljon taas viettäneet aikaa yhdessä illallisilla jne. Jonkin aikaa sit Kerttu tais olla Samin luona yötäkin, tunnistan sen asunnon siitä ruokapöydästä, joka näkyny somessa paljon. Kerttu on puhunut viimeks maaliskuussa erosta, että vieläkin miettii välillä et mitä jos.

Kertun Instagram-tarinat voit kurkistaa täältä.

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
0 Kommenttia
Tuoreimmat
Vanhimmat Eniten äänestetty
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit