IL: Nina Mikkonen kävi treffeillä!

Timo T.A. Mikkosen leski Nina Mikkonen paljasti Iltalehdelle käyneensä hiljattain treffeillä.

– Se etappi on nyt niin sanotusti korkattu. Kävin kerran aiemmin, mutta nyt oli kiva sitten käydä tällä tavalla keväällä. Kaikillahan on tietysti kevättä rinnassa, siinä missä linnuillakin, niin meillä ihmisilläkin, Mikkonen kertoo IL:lle.

Nina kertoo, että treffit olivat oikein kivat. Hän kuvailee treffikumppaniaan hurmaavaksi ihmiseksi, mutta huomaa itse olevansa ruosteessa.

– Ei oikein tiedä, miten treffeillä ollaan vai pitääkö olla mitenkään. Voiko olla itsensä heti kärkeen vai pitääkö esittää parasta puolta itsestään? Tosin mistä minä tiedän, mikä on paras puoleni ja mikä resonoi toisessa, Mikkonen pohtii.

Mikkosen aviomies, toimittaja Timo T.A. Mikkonen kuoli vuonna 2017 sairauden uuvuttamana.

Lähde: Iltalehti

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
6 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Piitu
Piitu
2 vuotta sitten

Oliko tää treffikumppani mies vai nainen, nykyään kun ei tiedä. Tuo jälkimmäinen kyllä on tämän päivän stara ja sillä voi saada julkisuutta enemmän.

Juha
Juha
2 vuotta sitten

Ei voi olla totta , että treffeillä kävi. Oujée taitan pyörtyä.. Onhan Nina nyt varmasti muistanut kaikkiin lehtiin soittaa. Täytyyhän Suomen kansan tietää, että näin suuri Stara on käynyt treffeillä.

Ikävä totuus
Ikävä totuus
2 vuotta sitten

Suon onnen Ninalle.

Että näin
Että näin
Vastaa  Ikävä totuus
2 vuotta sitten

Niin minäkin.

Peke
Peke
2 vuotta sitten

Uutisarvoinen juttu. Työtön vanha kampaaja pääsi treffeille. Tämähän pitää kuuluttaa jo tv-uutisissa. On niin kova sana. Varsinkin. kun hän on niin korkeasti koulutettu että ihan kampaaja.

Siru
Siru
Vastaa  Peke
2 vuotta sitten

Ei treffeille tarvitse koulutusta!

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit