Stefu ja Sofia jatkaa luksuselämäänsä.
Stefan Therman lähti äskettäin Leville yhdessä avopuolisonsa Sofia Belórfin kanssa. Stefu omistaa Levillä ökymökin, jonka hinta hivelee miljoonaa euroa.
Kohupari matkusti pohjoiseen kätevästi lentäen. Lapin kesä on näyttänyt parhaita puoliaan ja pariskunta on tuoreiden Instagram-tarinoiden perusteella nauttinut olostaan.
Lue myös: Stefan Therman avautui Seiskalle suhteestaan Sofia Belórfiin: ”Häät ja lapset saavat odottaa!”
Nyt Stefan on julkaissut Instagram-tarinat osiossa kuvan parin romanttiselta ilalliselta.
Kuvassa vastapäätä istuva Sofia näplää ”yllättäen” puhelintaan, ja on pukeutunut avonaiseen mustaan asuun. Pöytä on katettu herkullisen näköisellä ruualla ja viinilasit kimaltelevat pöydässä. Stefu on lisännyt kuvan yhteyteen kieltä näyttävän emojin. Liikemiehellä ei näytä olevan valittamista illan tarjonnasta.
Katso herkullinen otos:

Lue myös: Seiska: Kaksi kertaa jätetty Martina Aitolehti juhli samassa baarissa Stefun ja Sofian kanssa
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Hyvä Sofia & Stefu❤
Paljon iloa ja rakkautta teille❤❤❤
Stefan kyllä tunnusti tyhmyytensä. Todella ala-arviosta, vaikka kuinka v….ti. En kyllä ikinä menisi lasteni äitiä hakkumaan julkisesti. Mitähän tytär ajattelee isästään ? Tosi ikävää, olisi vähän ajatellut asiaa !!!!
Ihan oikein teki!!! Miettis Martina omia juttujaan…. Jätti vuosii sitten Esko Eerikäisen…. Sitä saa mitä tilaa!!!!
Kyllähän tuo äitikin haukkuu lasten isää, ja aloitti tän mollaamisen. Että pitääkö isän sitten olla hiljaa ja ottaa kaikki p**ka vastaan??
Kuka jaksaa kauaa katsoa tuollaista narsistia.Ei osaa muuta kuin naamaansa ja takapuoltaan kuvat.Ei ole paljon tapoja,kun kumppanin kanssa ollaan illallisella ja kuvataan omaa pärstää.
Äläpä muuta viserrä.