Kohukaunotar Sofia Belórf kuvasi taas hetken tauon jälkeen viikonlopputunnelmia Instagram Stories -palvelussa. Aiemmin tällä viikolla Sofian some oli hiljainen, ja kaunotar vietti somebreikkiä, niin kuin hän vlogissaan aiemmin uhkasi.
Lue myös: Nyt se selvisi! Sofia Belórf paljasti syyn somehiljentymiselle
Tuoreiden Instagram tarinakuvien perusteella voi päätellä, että liikemiesrakas Stefan Therman on tullut noutamaan rakastaan Bentley-ökyautolla.
Bambikin on päässyt kuvaan:

Sofia saapui Tampereella luksuslaukkujensa kanssa.

Lue myös: Oho! Sofia Belórfin ja Stefan Thermanin riita vaihtui romanttiseen kokkaushetkeen Hangossa! – Kuvat
Bambi väsähti matkustamisen jälkeen hotellin sänkyyn.

SOMEHILJENTYMINEN
Sofia paljasti tuoreella Metropolin vlogillaan, että hän tarvitsi taukoa somesta. Nainen paljasti vetäytyvänsä enemmän kuoreensa kun ”ikäviä” asioita sattuu.
Kohukaunotar tuomittiin pari viikkoa sitten Katiska-käräjillä rahanpesusta ja huumausainerikoksesta 80 päivän ehdolliseen vankeusrangaistukseen sekä lisäksi tuntuviin korvauksiin. Sofia on ilmoittanut asianajajansa kanssa, että tuomiosta valitetaan.
Lue myös: Oi oho! Sofia Belórf esitteli paljasta pintaa uupuneena sängyssä ”Bedgasm”! – Kuva
View this post on Instagram
Sohvilla ei ole mitään tekemistä siellä!
Ei ole tottunut olemaan maalla- kaipaa kaupunkiin missä voi käydä kahviloissa/hotelleissa (kun ei ole kykenevä ITE tekemään paljoakaan mitään keittiössä) aamupalalla, lounaalla jne sekä hoitaa kroppa, tekotukka ja nassu kuosiin tulevia iltoja varten että voi heiluttaa lasia eestaas hyvien ystävien kera…
Kerrankin ei viikonloppuna näytä tissivakoosa, persettä ja navasta alaspäin. Voihan olla vanha kuva?
Voipi olla,voisiko seiska lehti paljastaa sen. Tää kun vetää näitä kuvia hihasta muutenkin
Eikö yritykset yhtään mieti kenen antaa mainostaa itseään. Piilolasta ei tarvitse enää ostaa kukkia. Kaikki boikottiin mitä sohvi mainostaa.
Samaa mieltä. Ei huumetuomio ole ole pikkujuttu, vaikka Soffi luulee. Muutamissa maissa ei noin vähällä pääse. Pääseekö vielä Dubaihin. Eikä sielläkin kova tuomio huumeista.
Kannatan ehdotustasi. Ihmettelen noita firmoja, kun älykkäitä ja osaaviakin olisi mainostamaan tuotteita.
Saattoihan mennä junalla Tampereelle.
Kuva voi olla vaikka kuinka vanha au-
tosta, onko edes Stefun auto. – Tapaili
joitain ukkojakin tällä viikolla.
– Näin syntyy ”ilkeät juorut”, jos vain
käsiä ja jalkoja kuvaa…
Aivan,Sofiahan laittelee muutenkin noita vanhoja kuvia ,tyhmä mikä tyhmä,on tämä niin sekopäinen nainen ,elämässä tärkein peili puhelin,ja aina jonkun miehen paksu lompakko,mutta onhan Stefankin todella tyhmä kun tätä ankkaa vetää perässään,mutta voihan se olla niinkin ettei tollasta alkkista kukaan edes huoli,muuta kuin yhden yön petikaveriksi,sehän on nähty
Kyllä on vähissä luksukset jos se on noi veskat joita näkee kyllä ihan monilla naisilla ja miehilläkin ratikassa. Ja he eivät ehkä kuvaa niitä joka v.. N mutkassa.
Näin on, ne on niin nähty ja Hesassa niitä on paljon muillakin. Toi autokin..,, ei steffun autokaan nyt mikään ökyauto ole. Mistä nää toimittajat repii näitä otsikoita …
Sirkus Pelle taas tyrkyttää itseään hänelle tuo on WORK WORK:(
Bambilla on bönari.
Bönari 🙂
Kaunis Sofia ja Stefu ansaitsevat toisensa❤
Kaksi huumehörhöä, jotka tuomittu jo ehdonalaiseen kovine sakkoineen. Kyllä yhteiselämä on yhtä ihanaa huumetta. Luksusnainen varmaa samaa sakkia. Ei kelpo kansalaisia enää. Rikosrekisteri kulkee mukana koko elämän. Sitten luulevat että ovat kadehdittava pariskunta. Eipä taida Soffi enää kelvata muille rahamiehille.
Luksusnainen on kummasti täsmälleen yhtä tyhmä kuin Sohvi itse. Jaksaa väsymättä kehua Sohvin söpöyttä tai kauneutta. Niin hullunkurinen tapaus, että saa nauramaan,
Kunhan haluaa vaan ”esiintyä”, niinku
Soffikin – mitäänsanomattomilla
kuittauksilla…
’Kaunis’ leikelty kieroilija ja erikoinen Stefan…
Tuliko ikävä tätä foorumia?
Totta, tuossa on vakka kantensa löytänyt. Minustakin ansaitsevat toisensa. Kaksi ääliötä yhdessä. Sohvin kauneus on osaksi tehtyä. Nuorena olikin kaunis, nykyään silikonia, botoxia ym. Samat harrastuksetkin yhdlstää näitä. Jokainen miettiköön mitä tarkoitan.
Eiks Niko ole tamperelainen, ”rikollinen palaa aina rikospaikalle”…. Sohva selittelemässä asioita Nikon vanhemmille.
Lopeta Sofia jo toi tyhmien kuvien lähettely. Taas kuvassa vanhat jo nähdyt kassit, kengät ja asfaltti. Kuinka Sefu voi sua kuskata, jos on kärynnyt raitista?
Tampere – Seinäjoki siihen puoleen väliin junaraiteita menet sohvi viinilasin kanssa makaamaan napsaset pari kuvaa…..Kyllä sieltä juna tulee jossakin välissä ja viepi Jessen riesaksi yläkertaan
Parin viikon takainenkaan ei opettanut pysähtymään, muuttamaan elämänsä suuntaa… Ei oppinut vielä, perästä kuuluu
No eihän tuo opi. Miten voisikaan oppia, kun ei ole oppimiseen tarvittavia välineitä? Jonakin päivänä karu totuus saattaa yllättää tämän satujen prinsessan.
Levin myyntiä odotellessa…vetskarit revennyt merkki veskoista ja kesto kassitkin tullut käyttöön. Normi slummissa Sofi käynyt kauppaamassa…Miten edes kehtaa kuvata hotellia…”päivän tuotot”…..diiler ….
Ei ole saanut uusia isoja kasseja niin pitää osa ”ökykasseista” tunkea halpiskaupan rikkinäiseen ostoskassiin.
Ökykoira mukana… voi sitä raukkaa .
Ökylomalla voi sitten ökyillä 🙂
Vaikka normaalit ihmisetkin kyllä käyttää tota ökyhotellia ja on ökykoirat mukana.
Juu ja joku kirjoitti, että Soffi ei osaa
kuvata. Se pitää kyllä paikkansa; usein
jää kuvista puolet pois. Nyt näkyy jonkun
jalat ja autosta osa, usein dinnereillä
näkyy vain jonkun kädet. Ei osaa ei, –
sitäkään…Parsat oli kylläkin kauniisti
kuvattu kerran!
Mikä oli luksusta noi vanhat veskat vai? Vähän noloa kyllä hei
vieressä kaupan rikkinäinen halpiskassi – nyt kyllä menet johonkin missä sut opetetaan kuvaamaan 🙂
Ihme, kun haluaa ihmisten ällövän
itseään kaiken aikaa. ’Kaikki’ tietää,
että ei Soffi ole työllään hankkinut
mitään ja yhä jatkaa leveilyään.
– Stefun rahoja kyttää ja tavalla tai toisella pitää tiukasti kiinni keinoja kaihtamatta…
Ei ole pitkään aikaan ollut salia,
lenkkiä eikä workkiäkään kuvissa.
Stefua ’päivystää’ jossain kolossa.
Tietikö joku ne workverotulot?
Kuka jaksaa salilla käydä kun lasi on kädessä koko ajan ja makaa tylsistyneenä sängyllä tai syö- ainakin laittaa niitä huonosti otettuja kuvia ruoka-annoksistaan jossa se lasi heiluu eestaas:-)
Millä älykkyysosamäärällä edes oppisi kuvaamaan,ei taida opettajan hermot kestää tätä oppilasta varttia pidempään,näkeehän sen jo kaikista kuvista miten nolla kuvaaja on täysi nolla