Ex-missi ja sometähti Sara Sieppi on julkaissut Instagramissa kuvasarjan, jossa hän esittelee tuotteita, joita ilman hän ei pärjäisi.
– Viikonlopun välttämättömyydet, Sara kirjoittaa kuvatekstissä.
Julkaisun ensimmäisessä kuvassa upeasti meikattu Sara poseeraa autossaan, yllään näyttävä turkis. Toisessa kuvassa näkyy Saran ”välittämättömyydet” eli Fendin käsilaukku sekä huulikiilto ja meikkikynä. Viimeisessä kuvassa nähdään lähikuva Fazerin Sininen -suklaalevystä, joka näyttää olevan myös Saran suosikkiherkku monien muiden naisten tavoin.
Katso kuvat alta:
Mikäköhän tuossa muka niin ökyä on ihan taviksena minäkin tuon hintaista kosmetiikkaa käytän?
Miten tuo kehtaa kun toisessa hetkessä itkee keskenmenojaan ja nyt esittelee kallista välttämätöntä kosmetiikkaansa kun olisi tärkeämpikin asia.
Olisiko jokinlaisia mielenterveys ongelmia, koska noin laidasta laitaan mieli ailahtelee!
Et todennäköisesti ole oikea ihminen jakamaan kenellekään diagnooseja. Helposti tulee kyllä sellainen kuva, että Saran haukkujat kärsivät itse mielenterveysongelmista.