Susanna Penttilä mainostaa taas maksullisia OF-sivujaan Instagramissa, eikä tällä kertaa olla ihan perinteisen metsäretken äärellä.
Suskin tuoreella videolla tunnelma on varsin rivo. Hän ei esiinny pätkässä yksin, vaan mukana on tummaihoinen seksikumppani, joka kuristaa Penttilää videolla leikkisästi kaulasta.
– Kongo keihästys. Yli puoli metrinen, Penttilä kirjoittaa videon päälle.
Lue myös: Susanna Penttilältä tyly vastaus fanille: ”älä unta näe”
Someseuraajat ovat reagoineet julkaisuun nopeasti.
– Kaikkea sitä tekee kaiken kansan edessä rahan takia, tylyttää eräs.
Penttilä vastasi napakasti.
– Parhaat kiksit, hän kuittaa.

– No nyt alkaa ideat olla vähissä jos tällaisia fantasioita tarvitsee toteuttaa, kommentoi Annukka-niminen nainen.
Tähänkin Suskilta löytyi vastaus.
– Annukka haluaisi myös makkaraa metsässä, Penttilä napauttaa.
Lue myös: Susanna Penttilä kuvasi poliisia autostaan: ”Yes sir, saat pamputtaa mua” – Video!
Myös vitsailua riitti.
– Metsässä voi yllätyä isosti, yksi kommentoi.
Penttilä toteaa kommenteissa lisäksi vapaasti suomennettuna, että kun kerran kokeilee mustaa miestä, takaisin ei ole menemistä.
Lue myös: Susanna Penttilä julistaa podcastissa: ”Rakastan nuoria kundeja ja isoja tikkareita”
Lue myös: Tähän hintaan Susanna Penttilä myi likaiset pikkuhousunsa!
Tälläkin akalla on mennyt tuo homna päähän. Mutta synnin palkka on kuolema. Tuomiot tulee irstaasta elämästä ja ei ole kunnioittanut omaa lastaankaan vaan omalla elämällään on myös lapsensa häpäissyt. Jumalan tuomiot tulee jo tässä ajassa. Ne voi tulla vaikeana sairautena onnettomuuksina.ja monena elämän rajuina asioina. Ja viimeisellä tuomiolla tulee sitten iankaikkiset lopulliset tuomiot. Herran pelko on viisauden alku. 🙏😔 Lapset on Herran lahja.🙏🌸