Matias Petäistö ja Erna Husko kuumissa yhteiskuvissa: ”Kohta aletaan paukuttaan lekalla kovaa”

Erna Husko ja Matias Petäistö poseeraavat pajassa – kipinää ilmassa, eikä vain metallista.

Peppukuningatar Erna Husko ja Erikoisjoukoista tuttu Matias Petäistö ovat julkaisseet yhteiskuvia, jossa kaksikko poseeraa sepän pajassa suojaessut yllään.

Lue myös: Matias Petäistö paljasti, miksi viihtyy kotona aina ilman paitaa – erikoinen syy!

Husko nojaa kuvassa vasaraan huulet töröllä, kun Petäistö seisoo vieressä jylhänä lihakset pumpissa.

Yhteiskuva saattaa liittyä uuteen Grillit tulessa -sarjaan, jossa molemmat nähdään 3. kesäkuuta alkaen.

Tunnelma kuvissa on sen verran kipinöivä, että julkaisun kommenttikentässä on jo herännyt epäilyjä siitä, onko pajassa taottu muutakin kuin metallia.

– Kohta aletaan paukuttaan lekalla kovaa, kommentoi eräs seuraaja.

– Mittees olivat takomassa, kirjoittaa toinen.

– He hammered it, kolmas vihjaa.

– Kaksi pelleä löytynyt toisensa, neljäs tylyttää.

Grillit tulessa -sarjassa kahdeksan tunnettua suomalaista kisaa grillimestaruudesta. Sarjaa juontaa Susanna Laine, ja kilpailijoita ohjeistaa julkisuudesta tuttu kokki Akseli Herlevi.

Lue myös: Erna Huskon Balin lomalla dramaattinen käänne: ”Mä meinasin oikeasti äsken kuolla!”

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
1 Kommentti
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Sandy
Sandy
10 päivää sitten

Tuo ukko sais tulla muutaman pykälän alemmas. Luulee olevansa joku. Ei aviomies ainesta. No vaimohan siinä haluskin eroa.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit