Johanna Tukiainen ja Veijo Lalli taas yhdessä?

Kohublondien äiti Johanna Tukiainen, 47, erosi taannoin 19-vuotta nuoremmasta kihlatustaan Joonas Mäkäräisestä, 28.

Tukiainen on puhunut erodraamasta viime aikoina paljon omassa somessaan ja esittänyt kovia väitteitä eron taustoista. Hänen mukaansa Joonas petti häntä kihlajaisten yhteydessä Tukiaisen ystävän Millan kanssa.

Sittemmin Tuksu on kironnut Joonaksen ”huorapukiksi” ja ”saatanan lähettämäksi”.

Lue lisää: Johanna Tukiainen lataa rajua tekstiä ex-rakkaastaan Joonaksesta: ”Saatanan lähettämä”

Paluu tuttuun ja turvalliseen?

Nyt Tukiainen vihjaa palanneen yhteen tutun ja turvallisen Veijo Lallin, 65, kanssa.

Asia käy ilmi Tukiaisen Facebook-päivityksestä, jonka hän jakoi tiistaina. Päivitys on alunperin vuodelta 2015 ja siinä Tuksu ja Lalli ilmoittavat olevansa parisuhteessa.

Tuksu on Helsingissä ollessaan asustellut Veijon Eirassa sijaitsevassa kodissa. Myös Joonas ehti majailla samassa asunnossa Tukiaisen kanssa. Tukiaisen mukaan Joonas ehti aiheuttaa tuhoa myös Eiran asunnossa. Johanna on kertonut, että Joonas rikkoi huonekaluja.

Nähtäväksi jää, onko Veijo nyt vihdoin päässyt palaamaan omaan kotiinsa ja arkeensa ilman Tuksun parisuhdesoppaa Joonaksen kanssa.

Lue myös: Johanna Tukiaisen kihlajaiskuvat hämmensivät seuraajat: ”Kuka toi nainen on tossa”

Lue seuraavaksi: Johanna Tukiainen kauppaa itseään netissä – kristitty kohublondi vihjaili myös tuhmemmasta sisällöstä ja vilautti rintaa

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
0 Kommenttia

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit