Hovimuusikka Ilkka teki Iida Vainiosta ja Archie Cruzista pilalaulun! – Näin kommentoi Iida

Hovimuusikko Ilkka, oikealta nimeltään Ilkka Ihamäki on tehnyt julkkispari Archie Cruzin, 31, ja Iida Vainion, 19, rakkaustarinan värikkäistä käänteistä hauskan pilailubiisin.

Ihamäki lauloi tekemänsä kappaleen Radio Suomipopin Aamulypsyssä. Kappaleen sävelenä on La Bamba.

Iida on kommentoinut kappaletta Instagram-tilinsä tarinat-osiossa.

– Haha, ei hitto, bänger! Tämän on soitava keväällä häissä, Vainio kirjoittaa.

Lue myös: Iida Vainion ja Archie Cruzin hääpäivä varmistui!

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
1 Kommentti
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Ikävä totuus
Ikävä totuus
1 vuosi sitten

Julkisuuttahan tämä pari vain hakee. Toinen on entinen muusikko ja toinen peruskoulun käynyt bimbo. Nyt taotaan rahaa lehtijutuilla. Jatkossa mikäli Farmi vielä jatkuu, tulee tuotantoyhtiön hiukan miettiä keitä kisaan kutsuu. Kyllä täytyy ihmetellä sitä, kun media kaikista kultamekoista tekee julkkiksia. Hovimuusikko kiteytti tuon parin touhut hyvin. Toivottavasti lapsia eivät sentään ala tekemään, kun molemmat ovat täysin kypsymättömiä ihmisiä.

Ikävää, että sellaisilla asioilla kuin rakkaus, kihlaus ja avioliitto pelleillään. Eikai kukaan usko noiden feikkitarinoihin. Tässä on tarkoitus vain kerätä jutuilla fyffeä, kun muuhun ei pystytä.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit