Rita ja Aki Manninen viettävät 10-vuotishääpäivää – Katso harvinainen hääkuva!

Hyvinvointivalmentajat Aki Manninen ja Rita Niemi-Manninen juhlivat tänään kymmenvuotishääpäiväänsä.

Merkkipäivän kunniaksi pariskunta on jakanut Instagramissa yhteisen päivityksen, jossa on kaksi kuvaa heidän kymmenen vuoden takaisista häistään, jotka järjestettiin Porin Yyterissä.

– 10 vuotta sitten sanoin “tahdon”. Ja jos kysyisit tänään, sanoisin sen vielä varmemmin. Rakastan sua niin paljon, Rita kirjoittaa.

Katso kuvat alta:

Pariskunnan julkaisun kommenttikenttä on täyttynyt seuraajien ihastelevista viesteistä.

– Olette luodut toisillenne ❤️ valtavasti onnea ja yhteisiä vuosikymmeniä lisää, kirjoittaa yrittäjä Jutta Larm.

– Onnea rakkaudentäyteisestä vuosikymmenestä – olette ihana pari ❤️❤️ Matka jatkukoon yhtä onnellisena ❤️, kirjoittaa puolestaan missiemo Sunneva Sjögren.

– Onnea aivan valtavasti! Mutta miten tästä on 10 vuotta?!?! Oli kerrassaan upea ja ikimuistoinen päivä❤️ Onnea vielä kerran ihanat! kirjoittaa eräs seuraaja.

Rita ja Aki tulivat suomalaisille tunnetuksi Temptation Island Suomen ensimmäiseltä kaudelta. Pariskunnalla on yksi yhteinen tytär Donna.

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
0 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit