Seiska: Kaikki tämä tiedetään Sanna Marinin uudesta miehestä

Seiska uutisoi viime viikon torstaina, että entinen pääministeri Sanna Marin on löytänyt rinnalleen uuden rakkauden. Nyt lehti on ryhtynyt selvittämään Sannan raamikkaan komistuksen taustoja.

Seiskan mukaan mies on julkkisten suosima kampaamoalan yrittäjä. Marin on tutustunut mieheen jo pari vuotta sitten ollessaan itse asiakkaana. Nelikymppinen mies on lisäksi entinen SM-tason koripalloilija.

Seiska tietää kertoa myös, että mies kuuluu myös Jare Tiihosen eli Cheekin lähipiiriin.

Liikunnallista pariskuntaa yhdistää myös samankaltainen elämäntilanne, sillä kaksikolla on molemmilla takanaan tuore avioero.

Seiskan mukaan kampaajamies erosi vaimostaan viime vuonna. Marin ja hänen ex-miehensä Markus Räikkönen ilmoittivat erostaan toukokuussa.

Kuvat:AOP

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
4 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
henkka
henkka
2 vuotta sitten

Kampaaja joka laittaa julkkiksille hiuslisäkkeitä samasta muotista kaikki väsätty.

Lari
Lari
Vastaa  henkka
2 vuotta sitten

Jep ja niin luonnottoman näköisiä hiuslisäkkeitä PM LÄHTIEN.Mikä tän päivän naisilla on kun ei voi olla aidosti sitä mitä on luomuna???

Milla
Milla
Vastaa  henkka
2 vuotta sitten

Joo, ja missä porukoissa liikkuu. Sitä kai Ikävä totuus tarkoitti.

Ikävä totuus
Ikävä totuus
2 vuotta sitten

Voi Sanna Marin. En kirjoita enempää. Jokainen voi päätellä itse mitä tarkoitan.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit