Ohhoh! Leikkauksesta toipuva Sointu Borg paljastaa: ”Ahdistelin mieshoitajia!”

Diili-voittaja Sointu Borgin jalka operoitiin tänään maanantaina (11.4).

Tosi-tv-kaunotar julkaisi hetki Instagram-tililleen kuvan, jossa hän lepäilee sairaalasängyssä leikkauksen jälkeen.

– Still alive bitches. Huone pyörii kun Silja Linen disco. Tää viikko menee toipuessa. Parin kuukauden päästä kävellään taas. Leikkaus meni maaliin, Sointu kirjoittaa kuvan yhteydessä.

Sointu kertoi julkaisussaan olevansa yliherkkä kodeiinille, ja naisen pää menee totaalisen sekaisin muun muassa Panacodista.

– Väliin hauska sairaalatarina. Oon yliherkkä kodeiinille ja meen muun muassa sekasin Panacodista. Tää lukee nykyään siis mun tiedoissa. Viimeks kun sitä annettiin mulle (käsileikkaus) niin halusin et hoitajat laulo mun kanssa Eye of the Tigeria.

Borg paljastaa myös ahdistelleensa mieshoitajia lääkkeiden vaikutuksen alaisena.

– Lisäksi ahdistelin mieshoitajia (kyllä, kamalaa ja sopimatonta ja tämä oli ennen Tomia). Yks kun ei lämmenny mun treffipyynnöille, aloin poraan että ”oonko mä sun mielestä ruma”. Semmosta. Tällä kertaa säästyttiin näiltä. En nää tätä näyttöö kunnolla, joten alan nyt nukkumaan. Hyvää yötä ja kiitos tsempeistä, Sointu päätti päivityksensä.

 

Näytä tämä julkaisu Instagramissa

 

Henkilön Sointu Borg (@sointuorvokki) jakama julkaisu

Diili-tähti Sointu Borg joutuu leikkaukseen

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
1 Kommentti
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Ihmettelevä Eeva
Ihmettelevä Eeva
3 vuotta sitten

Minut on nukutettu joskus ja lisäksi polvet operoitu selkäydinpuudutuksella. Koskaan en ole mieshoitajien tai lääkäreiden kanssa alkanut flirttailemaan. Vahvoja kipulääkkeitäkin sain. Olen ollut harjoittelussa anestiapuolellakin. Ihmisten mielessä ja alitajunnassa olevat asiat saattavat purkautua herätessä ja kipulääketokkurassa. Minulla ei ilmeisesti ole ollut miesasiat mielessä tuossa vaiheessa enkä varmaan ole kokenut itseäni niin houkuttelevan näköiseksikään avopaita päälläni. Sointulla näköjään on ollut ja ehkä luulee vähän liikaakin itsestään. Arvostan kauppatieteiden maisterin tutkintoa, mutta tämäkin henkilö tuo itseään esille ihan muilla avuillaan. Ihmisellä on älliä ja ulkonäköäkin, mutta haluaa olla bimbo.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit