Sanna Marin on Gloria lehden joulukuun numeron kansikuvatyttö, eikä yllätys ollut suuri, kun ex-pääministeri julkaisi samat otokset myös Instagramissa.
Lue myös: Sanna Marin julkaisi meikittömän treeniselfien: ”muotilehden kuvauksista takaisin todellisuuteen”!
Ensimmäisessä kuvassa Marin poseeraa luonnonvalkoisessa takissa ja poolossa minimalistisessa lähikuvassa. Toisessa otoksessa Marin poseeraa mustassa, elegantissa kokonaisuudessa korkokenkien kanssa. Kolmannessa kuvassa Marin istuu design-tuolissa näyttävässä oranssinpunaisessa asussa, joka tuo kuvasarjaan selkeän muotilehtivivahteen.
-Ilmoitus-
Selaa kuvat alta:
Blörö kakkonen! Miten voikaan olla melkein samasta puusta veistetty sofia ja marin!? Voitonmerkkejä ja kuvankäsittelyä tuutin täydeltä. Bimbot
Paras kuva puuttui, lady pikkumustassa, ja herkullisissa (mokka..?)saappaissa. 👍🖤
Siinä oli 7 kuvaa joista kaksi pikkumustassa ja saappaissa. Suomalaiset vihaa kun kamera rakastaa Sannaa <3