Kohukaunotar Sofia Belórf viettää tänään torstaina 6. huhtikuuta synttäreitään.
33 vuotta täyttävä Sofia on jakanut Instagram-tarinoissaan päivänsä kohokohtia, johon on kuulunut muun muassa ruusulähetys, ystävän tapaaminen lounaan merkeissä sekä peppuhoito eräällä klinikalla.
Sofia on jakanut Instagram-tarinoissaan myös kuvakaappauksen saamastaan Whatsapp-viestistä, jonka lähettäjä on hänen oma äitinsä.
”Rakastan sinua sen pienen tytön vuoksi. Sen hämmästyttävän naisen vuoksi, joka olet tänään, ja sen arvokkaan tyttären vuoksi, joka tulet aina olemaan. Hyvää syntymäpäivää”, äidin lähettämässä viestissä luki.
– Synttäreiden toiset itkut, Sofia kirjoitti itku- ja sydänemojin kera kuvakaappauksen yhteydessä.
Sofian äiti on suomalainen, ja isä marokkolainen.
Lue myös: Sofia Belórf täyttää tänään 33 vuotta: ”Synttäripäivä alkoi special deliveryllä”!
Kateelliset pummit haukkuu taas Sofiaa. Nauttikaa nyt edes pääsiäisestä rauhassa.
Vitsi idiotti! Oikein hän muisti pääsiäinen! Varmastikin usko jumala
tosi on idioti, mä olen marokko asun suomi 24v. teen varastotyö. työon hyvä maksan perhe elämä, tulen toimeen mutta tämä yksi on iso häpeä kaikile meille suomi ulkomalaisille työtekijälle on iso musta lammas perhelleen. tosi on tyhmä halpa nainen. on isä ja äiti ylpeä lapsista! tämä on 0 .
Sofian MUN kotimaassa ei vietetä pääsiäistä. Mutta onneksi nyt sitten edes nämä synttärit niin ei tule möröccöläisellä ihan ulkopuolinen olo.
Jos joku on pummi, niin se on kyllä blörö. Ei asuntoa, ei rahaa, ei ystäviä. Pelkkää harhaa ja kuvitelmaa. Ei miljonäärimiesystäviä, ei mitään muuta kuin huono itsetunto ja synkkä elämä. Lisää hoitoja vielä niin näyttää 6-kymppiseltä. Nyt vain 5-kymppiseltä. Kävisi joskus edes siellä äitinsä luona, mutta siihenkään ei ole varaa. Eikä kai halujakaan. Onko mitään kirjeitä? Miten isä voi? Pelkkää feikkiä koko elämä.
Mitäs tää blörön puolustaja luksusmimmi tähän vastaa- k marketin ruusut, hmmmm. Ei tunnu kovin luksuksesta… . Näyttivät
noi ”ökybileet enemmän jonkun pikkutytön synttäreiltä folioilmapallojen kera . Noh, ehkä ensi vuonna sitten ne ökybilesynttärit kun täyttää sen 54 vuotta
Sulle ei oo tainnu ruusuja tulla ikinä. Ootko puutteessa? Hähhähhää
Sinulla Sofia taitaa olla orkkutohtori, kamppiksena valmiina mielessä.
Mutta paljastit juuri Luksusnainen- että olet mies kirjoittaja.
Oletko nyt ihan varmasti terve? Ihmeen lapsellista kirjoittelua. Vai kuuluuko nämä sun kommentit johonkin prinsessaleikkiin? Vielä hähhähhäät perässä. Voi luoja…
Ja taas jauhetaan paskaa. blörö ei edes osaa itkeä kuin rahan, tai ehkä Niko Ranta-ahon perään. Yritetään antaa myös käsitys, että joku miljonäärimies olisi lähettänyt ne Pirkka-ruusut. Kun Martinakin sai sata ruusua… Kuinka jotkut firmat kehtaavat pitää blöröä mainoskasvonaan? Menettävät kyllä lokin takia. 33-vuotiaana näyttää viiskymppiseltä ehkä juuri noiden täytteiden ja muiden ”hoitojen” takia. Siihen päälle vielä kuvanmuokkaukset, niin awot.
Sofia on kaunis ja vientiä riittää. Katso vaikka kuka häntä seuraa Instassa. Kateellinen pulska mummo. Ottaako noin koville? Älä nyt sydäriä sentään saa..;)
Vai vientiä, haha. Näkisi vaan miten vientiä riittää. Sehän on ihan kusessa, koska sillä ei ole rahaa. Kun ei ole sitä vientiä, eli äijää, joka maksais kaiken. Ostetut seuraajat kaiken lisäksi. Niinkuin olen sanonut, ihminen ei ole terve jos on lokille kateellinen.
Sitä itkettää, kun ei ole elättäjää. Vähissä on Soffilla aiheet. Ei tule ritaria valkoisella hevo-
sella pelastamaan kurjuudesta. Ei tule, vaikka
kuin peppua ja povea paljastelee…
Nikon luokse ei millään halunnut ensin jäädä. Taisi selvitä Nikon bisnekset ekan viikonlopun aikana. Niko vilautti isukin luottokorttia, ja sinne jäi Lontoon kaduilla pitkää päivää raatanut ryysilä-belorf. Stefu oli jo Martinan ovesta ulospäin menossa kun Sofia ajatteli saavansa saaliin. Hassua että Stefun tulot ovat alkaneet tippua jo siinä vaiheessa kun Martina ottanut oman asunnon. Eli kumpi oli se bisnes tajuinen? Sofialla kova tarve etsiä miestä paksulla lompakolla. Kaiken tuon energian kun vain laittaisi työnhakuun, niin hyvässä lykyssä puhelinmyyjäksi??
Sulla ei ole elättäjää. Siksi itket taas täällä. Nyyh nyyh. 🙁
Hah haa.. Elättäjää?? AIKUISILLA IHMISILLÄ? Sori mutta meillä on reijille muutakin käyttöä. On se rankkaa kun nainen ei TARVITSE lompakkoa!
Lapsi-kulta, lopeta jo tuo itkeminen. Me emme tarvitse elättäjää, koska ihan itse elätämme itsemme, käymme ulkomailla muutaman kerran vuodessa, saamme palvelua myös Monacossa, missä blörö ei sitä saanut, koska ei osaa käyttäytyä. Sillehän nauretaan joka paikassa.
Hyvä Peppi, vastailit kaikkien puolesta.
Luksusnainenkaan ei ole ’kartalla’ Sofian
tavoin mistään todellisesta!
lortto lokilla ei ole asuntoa, elättäjää, rahaa eikä omaisuutta…työstä puhumattakaan, siksi kumiankkaa itkettää !
Ai kamalaa,luulin tätä 50 vuotiaaksi ainakin,kuinka voi olla noin vanhan näköinen 33 vuotias,viina,tupakka ja muut aineet näköjään tehnyt tehtävänsä tämän ulkonäköön
Kateus on katala vaiva 🙁
ihana pikku-tyttö, just joo….enemminkin kerjäläinen nykyisin .