Stefan Therman lähetti erikoisen viestin Sara Siepille

Kohuliikemies Stefan Therman on kommentoinut somevaikuttaja Sara Siepin Instagram-postausta varsin oudolla viestillä.

Sieppi matkusti hiljattain Romaniaan Italian Bolognan kautta, josta hän jakoi sometililleen kuvan pasta-annoksesta.

– Vein itteni Italiaan lounaalle. Kun ekana loma-aamuna mun meili sanoi itsensä irti, tokana loma-aamuna olin siivoamassa toimistoa ja kolmatta en uskaltanut enää katsoa, niin ajattelin, että parempi lähteä yllärinä Romaniaan katsoo mun aurinkoa. Harmillisesti vaihtoaika Italiassa oli seitsemän tuntia, niin ehdin koluta Bolognan läpi. Mikä IHANA paikka! Tässä siis mun turistikuvat olkaa hyvä. (ja ei oo muuten mitään helppoa hommaa matkustaa 15h toiselta salaa, niin facetime paljasti mut Bolognassa, vaikka sanoin olevani Korkeasaaressa ja ei voi nyt oikein puhua – mut hän pommitti silti, Sieppi selosti julkaisunsa yhteydessä.

Postaukseen on tullut useita kommentteja. Yksi kommentoijista on Stefu.

– Ihana yllätys. Jaksuhalut teille. Itse heräsin bologneesessa, meni vähän pastat pitkin poikin, Stefu kirjoitti julkaisun kommenteissa.

Therman seurustelee tätä nykyä ex-missi Saara Ahlbergin kanssa.

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
3 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Erika
Erika
1 vuosi sitten

Oho, meillä kolme päivää et ehdittiin osittain tustustua Bolognan kaikkiin nähtävyyksiin, basaareihin, markkinatoreihin, museoihin ja taiteeseen.
Ja unohtamatta ravintola maailmoita, mut tää super mimmi tutustui ehkä vain ruoka mestoihin!
Melkoisia tarinoita tämä super matkustaja tyrkyttelee jatkuvasti!

Peppi
Peppi
Vastaa  Erika
1 vuosi sitten

Et siis lukenut juttua? Vaihtoaika!

Satu
Satu
Vastaa  Erika
1 vuosi sitten

Jännää miten luet aina vain osan koko tarinasta ja sitten tulet tänne tyhmänä kommentoimaan.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit