Seiska: Näin Aku Hirviniemen ja Sonja-rakkaan suhde jatkuu viestikohun jälkeen

Seiska-lehti uutisoi hiljattain, että näyttelijä Aku Hirviniemi on lähettänyt härskejä seksiviestejä ja -kuvia julkkisnaisille.

Tällä hetkellä näyttää kuitenkin siltä, että viestintäkohu ei ole juuri vaikuttanut Hirviniemen ja hänen kihlattunsa Sonja Kailasaaren suhteeseen. Seiskan mukaan Sonja kuskasi sunnuntaina Akun autolla Riihimäellä.

– Shoppailureissun jälkeen Sonja hurautti Akun komealle puutalolle, jossa he asuvat avoliitossa. Näyttelijä bongattiin myöhemmin pihamaalta nurmikonleikkuupuuhista, Riihimäeltä kerrotaan Seiskalle.

Sonjalla ei näkynyt kihlasormusta, mutta hän on kertonut julkisuudessa ettei aina muista pitää sitä sormessaan.

Lähde: Seiska

Lue lisää aiheesta:

Kuvat:AOP

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
2 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Mari
Mari
1 vuosi sitten

En kyllä katselis enää tuollaista miestä päivääkään

Nainen
Nainen
Vastaa  Mari
1 vuosi sitten

Ei sinun tarviikaan. ? Eikä sulle ja Mulle kuulukaan heidän yhteiselämä. Fiksut hoitaa vastoinkäymiset yhdessä ? Ja toinen tukee toistaan jos haluaa virheistään oppia ja parantaa itseään. . Sonja fiksuna haluaa tukea Akun psranemista. Pidetään me caan huoli omasta elämästä ja ettei meidän ukot lipsahda näiden naisten maksullisille tileille.??? Akullahan oli vaan viestittelyvirheellinen. ? Kaikkiea hyvää jatkoon Sonja ja Aku yhdessä ? Näille naisille ja lehdistölle ja näille Akun jahtaajille ei kannata antaa periksi. Se on teisdän yhteinen elämänne. Mistä itse yhdessä päätätte.? Aku tarvii Sonjan tukea nyt. Kun Aku on itse päättänyt tehdä paranuksen.

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit