Seiska: Anssi Heikkilä ja Linnea Leino kävelivät käsi kädessä Helsingissä!

Näyttelijä Linnea Leino ja tanssivalmentaja Anssi Heikkilä hurmasivat viime syksynä Tanssii tähtien kanssa -kilpailun voittajina ja myös katsojat, jotka pohtivat, voiko parketilla nähdyllä kemialla olla jatkoa kulissien takana. Romanssihuhut laantuivat hetkeksi, mutta nyt Seiska puhaltaa liekkeihin uutta eloa.

Lehden saamien tietojen mukaan kaksikko on bongattu hiljattain Espoon Hype Sun Deck -kattoterassilla varsin läheisissä tunnelmissa uima-altaalla.

– Huomasin ensin Anssin ja sitten vasta Linnean. En pistänyt merkille, että muut auringonpalvojat olisivat heihin kiinnittäneet erityistä huomiota, Seiskalle raportoidaan.

Toisen silminnäkijän mukaan Linnea ja Anssi bongattiin tiistaina 29. heinäkuuta kävelemässä rennon oloisina pitkin Helsingin Iso-Roobertinkatua.

– Näin heidät myöhään iltapäivällä käsi kädessä. Se oli selkeä juttu, eikä vain niin, että olisivat vain olleet lähekkäin, Seiskalle kerrotaan.

Lomailivat yhdessä Italiassa?

Heinäkuun puolivälissä Linnea ja Anssi jakoivat Instagramissa lomakuvia Italiasta lähes samaan aikaan. Kumpikaan ei ole suoraan kertonut olleensa matkalla yhdessä, mutta päivityksissä on silmiinpistäviä yhtäläisyyksiä.

Katso kaksikon lomakuvat alta:

Lue myös: Anssi Heikkilä ja Linnea Leino romanssihuhujen pyörteissä – Näin Anssi vastasi suoraan kysymykseen!

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
0 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit