Nadja Sukari esitteli timmiä bikinikroppaansa Instagramissa.
Fitnessakaunotar on viihtynyt miehensä Masku-keisari Topi Sukarin kanssa Espanjan lämmössä, josta tuore uimapukukuvakin on julkaistu.
– Valmiina kesään! Hullua, tänään oli +30 astetta lämmintä, Nadja kirjoittaa kuvansa ohessa englanniksi.
Katso kuvat:
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
Nadja on rotunainen! Kyllä kelpaa Topin bruittailla.
Paremmalta näyttää kroppa kun monilla parikymppisillä.
Voi miten surullista, että nää ”fitnesskaunottaret” sekoaa täytettyään 30v. Siirtyvät escortmassaan. ”Uran” jälkeen pumpattu silikoni ei pelasta ulkonäköä.
Eikö tämä ole jo noin viisikymmentä vuotias? Siis ihan oikeasti. Puoliso taitaa olla jo noin seitsemänkymmentä vuotias.
Topivaari on ylpeä.
Mummo instagram!
Ei saisi sortua ikärasismiin, mutta keski-iän ylittäneiden naisten olisi viisainta välttää tällaisia kuvia, ikävä tosiasia. Ei näytä nätiltä.
Kuten sanoin jo kerran näitä syntyy kuin sieniä sateella. Ei malttanut tämäkään pysyä pois. Pätemisen tarve on kova. Iljettävän näköinen koska on liian laiha.
Kova kuntoinen mummo. Ei se ole sen kauniimpaa kun teini tytöt yrittävät leikkiä aikuista.
Yöööökkk miten oksettavaa,ton ikänen ihminen leikkii teiniä,voi mikä häpeä …kyllä voi olla oksettavaa ,kun näkee ettei ole teini,mut täytyy leikkiä teiniä,en ymmärrä ollenkaan tätä jännejalkaa
Ei ole teinien trendi. Nämä lähinnä leveys suunnassa kasvavat teinit kun ahtautuvat liian pieniin jumppa leggineihin niin se on ihan eri trendi.
Mikä ihme puute tms. panee tämän rouvasihmisen julkaisemaan näitä herutuskuviaan?
Sukarin silmiä hivelee tuollainen.
Luulisi, että tämmöinen hivelyttäminen kuuluu intiimiin kahdenkeskiseen elämään.
Juuri näin.
Ja nää papparat elää mennyttä nuoruuttaan. Tuommoinen hempukka ei ole minkään arvoinen. Hyi…luulin hänestä parempaa mutta samaa tusina tuotantoa kuin muutkin