Hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti julkaisi tulikuuman yhteistyöjulkaisun Instagram-tilillään.
Kuvissa Aitolehti poseeraa valkoisessa paljastavassa korsettimaisessa yläosassa sekä farkuissa.
Martina on myös vaalentanut hiuksiaan ja 38-vuotias hyvinvointikaunotar näyttääkin ikäistään nuoremmalta. Vai olisiko se rakkaus Hannu Pikkaraiseen tehnyt ihmeitä naiselle?
Martinahan suorastaan hehkuu tuoreissa kuvissa!
Selaa nuolesta:
View this post on Instagram
MÖKKIVIIKONLOPPU
Martina vietti viime viikonlopun mökkimaisemissa yhdessä Hannu-rakkaansa kanssa. Paikalla oli myös missiystävä Sabina Särkkä aviomiehensä Ossin kanssa.
Mitä kaikkea seurue keksi tehdä mökillä? Lue juttu ja katso kuvat tästä.
Lue myös: Mökkiviikonloppu! Martina Aitolehti iltauinnilla upeissa järvimaisemissa – ”Kiitos elämä!”
View this post on Instagram
Kauniita kuvia ja onnellinen nainen,saanut hyvin elämänsä järjestykseen eron jälkeen ja tuskinpa kaipaa enään entistä .Kova tekemään töitä.
Kauniita kuvia.
Martina on taas ominut senkin mökin, missä vkonloppua vietti. . Tuossa ”meidän” (!) laiturissa on joutsenia…
Meidän Levi ja meidän Hanko ja meidän Marbella on menetetty.
Varmaan vuokramökki tai tuttavan.
Mutta helposti se omaksi kääntyy.
Ai mikä tulikuuma?
Voi näitä some tyrkkyjä.
Leijonaemo keskittyisi joskus vaikka tyttäriin!!!!!!!!
Hyvin onnistuneet kuvat . Kaunis on.
Sohvi vois ottaa mallia. Huomaa kyllä eron terveellisen onnellisen elämän ja drinksudinneri wooorkwooork elämän välillä. Ihanaa että Martinalla menee hyvin.
Melko tasapaksulta näyttää. Sofia varmaan neuvoisi mielellään hyviä silikonipersuksien asentajia ja peffakosmetologeja jälkihoitoon vastauksineen.
No Martina on urheilullinen eikä
tarvitse silikonia kuten Kassi-Alma… jolle ei riitä mitkään hoidot kun pitää jatkuvasti laittaa someen tukan laittamista tai naama/peffahoitoja.
Ai, ettei tarvitse silikoneja.
Hänellähän ne ovat ja tissejään näyttelee joka kuvassa aina ja joka paikassa. Normaalit kuntoilijat hoitavat kuntoaan, mutta tämä tyrkky esittelee urheiluvaatteissaankin paljastavaa pintaa ja silikonejaan. Mitään muuta ei mieleen mahdu, irvokasta.
Tuo ” järviviikonloppureissu” oli kyllä pohjanoteeraus kaikkine vanhoine kuvineen ja tuo Aitolehti on kyllä touhuineen naurettavampi päivä päivältä enemmän ja enemmän.
Tämä Eerikäinenkö häntä avittaa mediaan, molemmat niin julkisuushakuisia, että ällöttää.
Taitaa Eerikäinen toivoa vielä heidän yhteenpaluuta, kun koko ajan roikkuu jollain lailla Aitolehdessä. Eikö osaa elää omaa elämää??
Okkey, en nyt ole perehtynyt niin syvällisesti tähän tapaukseen mutta hänen kuvat on ihan Ok mitä olen katsonut ja jos vertaa kassi -alman kuviin… ( naamakuvia, hoitokuvia ja mitä milloinkin syö- purkkihernekeitto oli hittiihme kävelykuvia jaloista? Tai viinilasi kuvia yök). Sorry fanit
luulen että Eerikäinen on ihan onnellinen eikä haikaile Exän perään – mut se on vaan mun mielipide. Ainakin kuuntelen josku hänen ohjelmaa radiosta( meillä on aikaeroa 5 h joten) ja se on ihan Ok mielestäni.
Toisilla ei vaan ole pienintäkään myönteistä ajatusta oikein mistään. ..Hauskan oloinen hemmo vaikuttaa olevan tuo Esko. Positiivinen ja lapsirakas..ei voi moittia.
Niin totta…Yhden nimimerkin elämään ei mitään muuta varmaan mahdu, kuin ikuinen ’martinaviha’.
Epäily kuitenkin, että Martinalla on tosi upea elämä joidenkin elämään verrattuna. – En tarkoita Monnia, jolla
on monipuolisempia mietteitä…
eikös Aitolehdelläkin ole silikonia dumpattu rintoihin?
itse en tiedä mutta jossain luki niin..
En tiedä, mutta luulisi olevan haitaksi kun urheilee niin paljon niihin kisoihin.
no niimpä.