Dannyn muusa Helmi Loukasmäki säteilee seksikkkäänä tuoreessa somekuvassa – Katso!

Pohjanmaalaisblondi Helmi Loukasmäki, 21, on asunut jo pari vuotta musiikkineuvos Ilkka ”Danny” Lipsasen, 79, nurkissa Kirkkonummella. Kesät Helmi on viihtynyt idolinsa seurana Raumalla.

Kaksikko on tuttu nåky niin ruokakaupassa kuin veneilleissäkin

Loukasmäki kertoi hiljattain Seiska-lehdessä, että yhteiselo Dannyn kanssa on sujunut erinomaisesti.

Lähes 60 vuoden ikäeron omaavalla parilla ei ole ongelmia edes siisteyden kanssa. Helmi on kertonug muun muassa, että hän ehtii siivoamaan vaatteensa kaappeihin niin nopeasti, ettei Danny ehdi edes huomauttaa asiasta.

– Hoidamme yhdessä kotia ja kaikki menee hyvin, Helmi kertoi Seiskalle.

Eilen tiistaina (18.5) blondikaunotar latasi itsestään viehättävän kuvan Instagram-tarinat osiossa.

Otoksessa Helmi poseeraa avonaisessa pinkissä topissa vahvasti meikattuna.

Instagram: @helmiloukasmaki

Dannyn, 79, kanssa asuva Helmi Loukasmäki, 21, Seiskalle: ”Hoidamme kotia yhdessä”

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
7 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
Ihmettelevä Eeva
Ihmettelevä Eeva
3 vuotta sitten

Hae nyt hyvä tyttö itsellesi opiskelupaikka!

Et sillai!
Et sillai!
Vastaa  Ihmettelevä Eeva
3 vuotta sitten

Mitäs sitä suotta opiskelemaan, kun voi loisia Dannyn nurkissa kaikessa rauhassa. Rahaa on ja roskajulkisuutta tulee ovista ja ikkunoista. Danny hyysää ja kohta saattaa pukata vähän levytyssopimustakin. Ja kaiken maailman punaniskat Instassa seuraa ja huokailee oooh ja Aaaah. Opiskelemaan tai töihin?! Ei kuuna päivänä!!!

Maryann
Maryann
3 vuotta sitten

No just. Kyllähän täs kaikki tajuaa, ettei noilla nuorella tytöllä ja paapaksi sopivalla herralla ole mitään romanttista mielessä. Nyt vaan yritetään pitää Helmiä ja nimeä pinnalla, kun kohta pukkaa levyä ilmoille, että kiinnostavuus säilyys. Toivottavasti oon oikeas jo etelä-pohjanmaan moraalinkin puolesta ja ketkään vanhemmat eivät hyväksyisi ko. “ romanttista” suhdetta tyttärellään ja paapalla.

Eiju
Eiju
3 vuotta sitten

Voi. Voi Helmi. .Niin tavallinen tyttö yrittää olla isompaa mitä on ? Niin, omapahan on asiansa, mutta , mutta ???? Laita Helmi miettimis myssy päähäsi ?

Manson
Manson
3 vuotta sitten

Ton akan silmien ilme on todella typerä.

Ikävä totuus
Ikävä totuus
Vastaa  Manson
3 vuotta sitten

Joo ja huulet törröllä. Voi reppanaa!

K
K
3 vuotta sitten

Meneehän se näinkin aika.. tiluksia odotellessa..

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit