Tanssinopettaja Ansku Bergström on juhlistaa ystävänpäivää kauniilla kirjoituksella ystävyydestä ja sen merkityksestä.
– Ystävät ❤️ Me ei koskaan tiedetä mitä toinen käy läpi omassa elämässään, vaikkakin jaan somessa tietyistä asioista, niin tietyt asiat haluan pitää itselläni, Bergström aloittaa.
– Mulla on ollut paljon tapahtumaa vuoden aikana, asioiden käsittelyä ja eteenpäin menemistä, hän paljastaa.
-Ilmoitus-
Lue myös: K&T: Ansku Bergström ylistää uutta kumppaniaan: ”Minulla on todella rakastettu ja turvallinen olo”
Ansku korostaa ystävien merkitystä.
– Elämässä jokainen kohtaa haasteita…stressiä, ihmissuhdeongelmia, menetyksiä, epävarmuutta tai suuria muutoksia..sillon ystävät auttaa ❤️.
– Tänään juhlitaan ystävyyttä❤️ Ihanaa ystävänpäivää kaikille!
Lopuksi Bergström kertoo, että kaikki tärkeimmät eivät mahtuneet kuviin.
-Ilmoitus-
– P.S Kaikista tärkeistä tyypeistä ei oo kuvaa, mut tiedätte kyllä ❤️.
Julkaisussa on kuvia, joissa Bergström poseeraa ystäviensä kanssa.
Selaa kuvia alta:
Seiskan mukaan Bergström muutti yhteen uuden kumppaninsa kanssa jo joulukuun alussa. Yhteinen paritalo sijaitsee Klaukkalassa, joka ei ole tanssijalle vieras paikka.
-Ilmoitus-
– He vaikuttavat viihtyvän hyvin Klaukkalassa…. Anskuhan on alun perin Nurmijärveltä, joten olisiko kotiseutu houkutellut takaisin, Seiskalle supistiin.
Uusi suhde on tuonut mukanaan myös arjen perhe-elämän. Kumppanilla on lapsia, ja avoliiton myötä Bergströmista on tullut bonusäiti.
Gekkosen tietojen mukaan Anskun nykyinen kulta on mies.
Lue myös: Eeva: Tämä asia yhdistää Ansku Bergströmiä ja uutta rakasta
-Ilmoitus-
Ansku päätti kolmen vuoden suhteensa ex-kumppaniinsa Elina Gustafssoniin vuosi sitten.