Sporttinen Martina Aitolehti patsasteli Emma-gaalan punaisella matolla läpikuultavassa asussa – Kuvat!

Hyvinvointivalmentaja ja podcast-juontaja Martina Aitolehti esiintyi eilen lauantaina Emma-gaalan punaisella matolla tyylikkään ja näyttävän näköisenä.

Aitolehti poseerasi median edessä ruskeassa, kevyessä ja osittain läpikuultavassa asussa, joka korosti hänen urheilullista olemustaan.

– EMMA GAALA (sydän) Vaikka aivan jäätävä väsymys painoi reissusta, selviydyin paikan päälle ja oli UPEE ilta.

– Kohtaamisia, hyviä keskusteluja ja mielettömiä esityksiä. Musiikki ja ihmiset (sydän), Aitolehti kirjoittaa julkaisunsa ohessa.

Viime vuoden Emma-gaalassa Martina ja hänen ex-aviomiehensä Esko Eerikäinen herättivät pahennusta ohittaessaan muita punaiselle matolle saapuvia vieraita.

Lue myös: Podcast: Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen käyttäytyivät törkeästi Emma-gaalassa

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
0 Kommenttia
Tuoreimmat
Vanhimmat Eniten äänestetty
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit