Median moniottelija Janni Hussi on tunnettu muun muassa yrittäjänä, juontajana, mediapersoonana, fitnesspimuna, kartanlukijana, radiojuontajana, tv-kasvoja sekä ennen kaikkea Instagram-hassuttelijana.
Hussi on julkaissut sometilileen jälleen uuden huumorivideon, joka saa äkäisemmänkin suomalaisen uroksen puhaltamaan ilmaa nenästä pienen hymähtelyn kera.
Tällä kertaa koko kansan viihdyttäjä on julkaissut videon, jossa hän näyttää miten viiniä voi viljellä kätevästi.
– Sitä niittää mitä kylvää! Kivaa viikonloppua! Hussi toivoittaa julkaisunsa ohessa.
Jannin seuraajat ovat ihastuneet näkemäänsä.
– Ui juma! Tätä pitää kokeilla! nauraa eräs.
– Aika super viljelmät sulla, kehuu toinen.
– Miiiistä noita siemeniä saa, kysyy kolmas.
Janni on vastannut seuraajalle:
– Alkosta näitä saa! Kannattaa valita alkutuote sen mukaan mitä tykkää jatkossakin maiskutella ja sitten ottaa siemen talteen. Vaativat vaan aika paljon kastelua että siinä mielessä märkää puuhaa.., Janni selostaa.
no jopas tyrkky taas jymy uutisen pläjäytti riemuksemme!
onko näillä harkimoiden nuorikoilla kisailu kumpi typerämpää kehtaa tyrkyttää medioihin! voi harry, voi joel…tivoliin ootte joutuneet!
Kyllä tuo Harryn nainen järkevämmältä tuntuu. Toivottavasti ei noin tyrkyksi ala kun Huussi. No, Jolle lähtee vuodeksi seilaileen nii kyllä tyrkyllä ilonpäivät alkaa. Joka ikinen päivä lehdessä, jos lehdet ei tule järkiin.
On Harryn Jasmin fiksumpi. Taitaa Huussi olla kateellinen kun appiukolla on nuorempi ja huomattavasti kauniinpi kun Jollella, eikä tarvii olla turkyllä.
tosi on, toi jollen ”pimu” on täysin itseään täynnä oleva pissis jonka pitää olla tyrkyttämässä joka nuppineulan katkeamista julkisuuteen! minä, mun ja mä, hjalliksella fiksu oikeita töitä tekevä kaunotar joka jättää kouvostaniattaren varjoon joka jutussa. ottaahan se päähän 🙂