Julkkisvalokuvaaja Janita Autio poseeraa nyt itse rohkeissa bikinikuvissa

Ex-pääministeri Sanna Marinin bileremmiin kuuluva julkkiskuvaaja ja somevaikuttaja Janita Autio on parhaillaan kuumalla lemmenlomalla avopuolisonsa, ex-kiekkoilija Oskari Halmeen kanssa.

Janita on tunnettu upeista valokuvistaan, joita hän on napannut lukuisista julkisuuden henkilöistä. Nyt sometähti nähdään kuitenkin kameran toisella puolella, sillä Autio poseeraa nyt itse bikineissä rannalla.

– Täällä kaikki hyvin palmujen alla, hän kertoo somessa.

Janitalla on Instagramissa yli 50 000 seuraajaa. Janita kertoi hiljattain reissaavansa Thaimaassa.

– Oon rakastunut Koh Makiin, hän fiilisteli.

Janita takoi Janita Autio Oy -firmallaan vuonna 2022 peräti 371 000 euron liikevaihdon, josta voittoa tuli mukavat 152 000 euroa.

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

Tilaa
Ilmoita minulle sähköpostilla
guest
1 Kommentti
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
taberman
taberman
1 vuosi sitten

No johan pomppas taas, mitähän seksikästä tossa nyt taas oli?
Normi perse näyttely tavalliselta tylleröltä joka ei edes ole mainittavan kaunis vaikka ex-pääministerin luotto ”kohu” kuvaajana julkisuutta yritti kosia siinä juuri onnistumatta!

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit