Tuore äiti Beata Leppilampi imetti vauvaansa jäähallissa! – Kuva

Näyttelijä-juontaja Mikko Leppilampi ja hänen vaimonsa Beata Leppilampi saivat ensimmäisen yhteisen lapsensa syyskuun 7. päivä.

Lue myös: Mikko Leppilampi ehti juuri ajoissa synnytykseen – julkaisi nyt ensimmäisen somekuvan: ”Enempää en osaa enää elämältä toivoa”

Missikisoissakin nähty Beata on entinen kilpataitoluistelija, ja nyt onnea hehkuva äiti on julkaissut Instagram-tilillään suloisen kuvan, jossa hän imettää kuukauden ikäistä pienokaistaan jäähallin katsomossa.

-Ilmoitus-

– On nää luistelukilpailut hiukan erilaisia nykyään, Beata kirjoittaa kuvatekstissä.

Katso kuva alta:

Vauvakuplassa elävä aviopari on julkaissut Instagramissa useita suloisia videoita ja kuvia perheen yhteisistä hetkistä.

Beata julkaisi Instagramissa myös kuvan, jossa hän poseeraa lastenvaunujen kanssa.

– Lähettiin seikkailulle. Aina vähän jännittää kun mennään uusiin paikkoihin beben kanssa. Pakkaan mukaan kaiken mahdollisen ja sitten jäbä nukkuukin tyytyväisenä koko reissun ajan, rouva Leppilampi kirjoitti julkaisun yhteydessä.

-Ilmoitus-

Mikko on käynyt lisäämässä kommenttiosioon punaisen sydämen rakkauden merkiksi.

Lue myös: Oi miten söpö näky! Mikko Leppilampi kylvetti pientä poikaansa – Beata-vaimo kuvasi videon someen

-Ilmoitus-

Kuvat:Instagram

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
6 Kommenttia
Inline Feedbacks
Lue kaikki kommentit
ursu
ursu
4 vuotta sitten

Tämän vauvan ristiäisistä pitäisi tehdä koko kansan juhla-ja liputuspäivä. On se parasta, mitä Suomessa on tapahtunut vuosikausiin.

Petra
Petra
4 vuotta sitten

Maisan kavereitako

Petra
Petra
4 vuotta sitten

Turhia ihmisiä.

ursu
ursu
4 vuotta sitten

Tästä Leppilammen ihmevauvasta vouhotetaan niin kuin hän olisi Suomen kruununprinssi. Vauvoja syntyy Suomessa yli 46000 vuodessa ja nekin ovat ihmeitä! Outoa.

Kristiina
Kristiina
Vastaa  ursu
4 vuotta sitten

Eipä näistä tavallisen ”rahvaan” vauvoista ole kuvia näkynyt. Tätä on esitelty jo kohdussa.

Kristiina
Kristiina
Vastaa  ursu
4 vuotta sitten

Noloa touhua Leppilammilta koko lapsityrkytys. Hävettävä TTK- floppi , että Mikolle tuli muka hälytys synnytykseen sunnuntaina, hän lähti juoksemaan, tilalle oli hankittu etukäteen Marja Hintikka . Lapsi syntyi vasta tiistaina!! Presidenttiparin Aaro-poika on 3 vuotta ja viisaat vanhemmat ovat sivistyneesti suojelleet häntä tarkoin julkisuudelta,!!

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit