Kohukaunotar Sofia Belórf poseeraa naistenpäivän kunniaksi paljastavissa kuvissa. Sofia ja liikemiesrakas Stefan Therman palasivat Dubaista takaisin Suomeen viime viikolla.
Nyt Sofia latasi tililleen julkaisun, jossa hän poseeraa avonaisessa asussa. Toisessa kuvassa kohukaunottaren jättirinnat ovat vyörymässä ulos uomiltaan.
– Älä anna kenenkään himmentää kimallettasi. Älä anna kenenkään hallita sinua. Älä anna kenenkään määrittää omaa arvoa. Älä anna kenenkään pilkata unelmiasi! Hyvää naispäivää kaikille naisille, Sofia kirjoittaa julkaisun ohessa englanniksi.
Katso kuvat alta, nuolesta niin näet paljastavamman otoksen!
Näytä tämä julkaisu Instagramissa.
Lue myös: Dubaista Suomeen palannut Stefan Therman kohtasi stressaavan näyn pöydällään: ”3 Viikon faniposti”!
Näytä tämä julkaisu Instagramissa.
Takaisin Suomen kylmyyteen joutunut Sofia vietti viikonloppua Instagramin perusteella Bambi-koiransa sekä Netflixin parissa. Tällä välin Stefu riensi Isabella-tyttärensä luo. Tytön äiti on hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti, ja tällä kertaa koitti leijonaemon vuoro lähteä Dubain lämpöön.
Näytä tämä julkaisu Instagramissa.
Kannattaisi Sofian jo pitää matalampaa froviilia. Tuollaisessa rosvojoukossa juhlinut monta kuukautta Espanjassa. Eikä muka tiennyt. Etsintäkuulutettu oli lähipiirissä.
Kuva ollut monessa lehdessä ulkomailla ja varsinkin Ruotsissa. Julkaistu myös gekkosessa.
Voi luoja mikä mielipide Sofialta:( Hän jos kukaan hallitsee äijien lompakoita,helvetin asunnoton silikoni pummi:(
Tipuin tossa pari vuotta sitten toisen kerroksen katolta….Suosittelen sohvallekkin tämmöstä…
Tämä sanoma naisille ”älä anna kenenkään hallita sinua” on kyllä melkoista bullshittiä. Hävettää naisena että hänen kaltainen hummailija edes julkaisee moista 🙁
Parempi kun jättäisi nämä aforismit käyttämättä
”Älä anna kenenkään hallita sinua”. Sofiaa hallitsee Sefun pankkitili. Älä Soffi anna enää sellaista kommenttia, että sinua kadehditaan. Täysin järjetöntä elämääsi joka ei ole oikeeta elämää. Et ole kuninkaalline, vaan tyttö Ylivieskasta.
Olen ylpeä perheestäni ja lapsistani.
Jatkan vielä, jos haluat Soffi elää tälläistä on/off elämää, niin anna mennä vaan niin kauan kun on rahaa ja kortit toimii. Eihän sinusta ole sanojesi mukaan kotirouvaksi.
Joo Jatka vaan reippaasti kunnes silarit taas menee vituralleen.
Vanha sanonta pätee Sohviinkin: ” Kenen leipää syöt, sen lauluja laulat”.
Sanos (kirjotas) muuta. – Stefun asunnossa
taas häärii ja kuvaa, arvata saattoi. Ei vaan
kehtaa oikein selkeästi ilmaista, kun edel-
linen asumisyritys oli täysin ’mahalasku’.
Tekeekö tuo narsistien narsisti ikinä mitään muuta kuin kuvaa itseään eri kuvakulmista ja eri asennoissa, näyttelee turpeita maitorauhasiaan ja elää muiden siivellä?! Kuinka tyhjä jonkun sielu oikein voi olla?
Toden näköisesti ei tee. Sellainen ihminen joka elää Insta maailmassaan, täyttää päivänsä meikkaamalla, ravaamalla kosmetologi yms. Täyte hoidoissa, hiusten asettelulla, taas meikkaamalla, asentojen suunnittelu, ja itse poseeraus, se vasta onkin rankkaa, ja päälle vielä kuvaus. Ja sitten pitää taas suunnitella tekstit ja kuvat mitä Instaan julkaisee.!
Aikaa toki on kun ei ole normi arki työpäivää, työaikoja.
Ja sitten vielä joku luulee että muut ovat kateita…sellaiselle elämälle. Ei ei ja voi voi.
Voiko ihminen olla enää enemmän materialisti?
Ei. Kuvailee tärkeimpiä, eli Chanelin pikku laatikot ruokalautasten yhteydessä.
Toi sohva on kyllä r..a….aivan järkyttävän näköinen…..miten voi ollakkin ?
Niin ja kaikki on muovia kuinka tollasta ihannoidaan? Kuka tahansa voi muokata itseään !
Ja Sofialla on aina maksaja mukana,sairas akka käyttää äijiä niin hyväksee:( Stefu parka<3
– Stefu kyllä lähiaikoina ymmärtää, mikä
tuo Soffi on. – Vaikuttaa, että on selvänä
nykyisin, niin ajatukset selkiytyvät.
– Soffi on niin röyhkeä, että ei kukaan.
Ei vaikuta yhtään häpeävän, miten
hänen röyhkeyttään arvostellaan. Hän-
tä seuraa nää valtakunnan todelliset
työtä tekevät ammattilaisetkin. Totta
ihmeessä hekin lukevat nämä kuvien
ohessa olevat arvostelut.
– Röyhkeästi vaan uutta kuvaa ja lässy-
tystä. – Taitaa olla salit, workit ja perä-
ti puolen tunnin lenkit jääneet. Tavis
painaa lenkkiä kaksikin tuntia teke-
mättä siitä sen suurempaa numeroa.
marokkolaista taustaa isältään , nehän on tunnetusti kusettajia ja varkaita…
ei tolla sen pallo pe….llä lenkkeillä , ja meneehän siinä
touhussa meikitkin sekaisin…ihan kusta paskaa nää sen
kaikki jorinat ! herää jo tahvo realiteettiin…