Tältä näytti ex-kohupoliisi Ellan niukka festariasu – kuvat

Siviili-Ella vietti viikonloppua Flow-festivaalilla varsin niukassa asussa.

Poliisi-Ellana aiemmin tunnettu Ella Varis on nykyään Siviili-Ella. Nimi vaihtui sen jälkeen, kun Varis jätti poliisin työnsä ja siirtyi täyspäiväiseksi somevaikuttajaksi.

Varis nousi kesällä otsikoihin kerrottuaan kokemastaan työpaikkakiusaamisesta poliisivoimissa. Lopulta hän jätti poliisin työnsä ja vaihtoi virkamerkin täyspäiväiseen someuraan.

Viikonloppuna Siviili-Ella nähtiin monien muiden julkkisten tapaan Helsingin Flow-festivaalilla. Festaripöhinässä hän viihtyi muun muassa Vihreiden puheenjohtajan Sofia Virran kanssa samassa naisporukassa.

Ella ei ainakaan kangasta tuhlannut festariasuunsa. Jalassa oli vaaleansiniset minishortsit, jotka olivat jo niin pienet, että tuosta tuskin enää paljoa niukempia saisi jalkaan.

Yläosana nähtiin tummansininen, selän kokonaan paljaaksi jättävä toppi, jonka sävy toi mieleen Ellan entisen virka-asun. Kokonaisuuden viimeistelivät korkeat saappaat, aurinkolasit ja laukku. Huomiota herättivät myös Ellan värikkäät tatuoinnit, joita löytyy eri puolilta kehoa.

Katso kuvia alta:

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
0 Kommenttia

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit