Oho! Martina Aitolehti, 44, paljasti podcastissa: ”Poikaystäviä on monta”

Martina Aitolehdellä on sutinaa useamman miehen kanssa, mutta yksi nuori mies näyttää nousseen muiden yläpuolelle.

Hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti kertoo nauttivansa sinkkuelämästä ja tapailevansa useampaa miestä.

Martinan ex-puoliso ja podcast-kollega Esko Eerikäinen totesi Martina & Esko -podcastin tuoreessa jaksossa, että Martinalla on uusi poikaystävä.

– Ei ole. Niitä on monta, Martina vastasi nauraen.

Lue myös: Martina Aitolehti vilautti paljasta peppuaan – seuraajat ylistävät: ”Aitoa suomalaista kauneutta”

Martina kertoo ottaneensa neuvosta vaarin ja ryhtyneensä nauttimaan elämästä. Hän korostaa olevansa sinkku ja saavansa tehdä mitä haluaa.

Viime aikoina 44-vuotias Martina on yhdistetty 29-vuotiaaseen nyrkkeilijään Hajji Muhikseen, mutta hän ei mainitse podcastissa treffikumppaniaan nimeltä.

Lue myös: Tässä on Martina Aitolehden komea kesäkolli! – Kuvat

15 vuoden ikäero

Esko kiukutteli jaksossa median uutisoinneista, joissa on nostettu esille kaksikon huomattava ikäero. Martina on Hajji Muhista 15 vuotta vanhempi.

– Jos nainen on vanhempi kuin se mies, niin se on jotenkin kummallista, Esko ihmetteli.

– Olen suunnannäyttäjä, tässäkin, Martina piikitteli.

Martina paljasti käyneensä hiljattain ”uuden nuoren ystävänsä” kanssa treffeillä Itä-Helsingin Puhoksen ostoskeskuksessa.

– Kävin! Hän vei mut sinne, Martina kertoi.

Martina myönsi myös olevansa mieheen ihastunut, sillä muuten hän ei olisi omien sanojensa mukaan suostunut vastaavanlaisille treffeille.

Lue myös: Martina Aitolehti, 43, väittää, että hänellä oli vuosia sitten sutinaa Jude Bellinghamin, 22, kanssa – Jodelissa tyrmistyttiin: ”Mahtaa tyttäriä hävettää”

Asiasta uutisoi ensin Seiska.

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
0 Kommenttia

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit