Sofia Belórfin miljonäärirakkaan vaimo Tijana teki intiimin paljastuksen Gekkoselle: ”Jeffillä ja minulla on edelleen…”

Jeffin vaimo Tijana kertoo Gekkoselle, että hänellä on ”paljon shokeeraavaa tietoa” miehensä ja Sofia Belórfin suhteesta.

Kohukaunotar Sofia Belórf, 36, ja viisikymppinen amerikkalaismiljonääri Jeffrey Cohen alkoivat tapailla kesällä 2024.

Jeff on kuitenkin koko suhteen ajan ollut naimisissa näyttävän serbialaisvaimonsa Tijanan, 38, kanssa. Avioparilla on myös yhteinen tytär.

Gekkonen on ollut yhteydessä Tijanaan jo pitkään. Ensimmäisessä sähköpostiviestissään rouva Cohen meni nopeasti suoraan asiaan.

– Jeffillä ja minulla on edelleen…

Kaikkea ei kerrota kaikille...
Tämä sisältö on vain Gekkosen Sisäpiirin jäsenille.
Liity Sisäpiiriin
Mitä tunteita tämä herätti?

Kommenttiosio

Heräsikö ajatuksia? Kerro mielipiteesi. Tutustu kuitenkin sääntöihin.

guest
7 Kommenttia
Leota
Leota
21 päivää sitten

Ps. Tuli mieleen, onko Lörffi koskaan ilmaissut julkaisuissaan… Mitä hän antaa suhteissaan toiselle osapuolelle? Musta aukko?

Jusu
Jusu
Sisäpiiri
22 päivää sitten

Miksei Sofia vaan voi jo myöntää, että suhde Jeffin kanssa on ohi? Noloa tommonen esittäminen…

piia
piia
Vastaa  Jusu
20 päivää sitten

Lokin koko elämä on yhtä valhellista näytelmää.

Peppi
Peppi
Vastaa  Jusu
20 päivää sitten

Eihän se myöntänyt silloinkaan kun oli Stefun kanssa ”suhteessa”. Stefun oli jättänyt sen jo kauan aikaa sitten, kun blörö julkaisi, että hän on eronnut Stefusta. Yksi piru tuo golddigger on.

Cecilia
Cecilia
Vastaa  Jusu
21 päivää sitten

Onko mitään varsinaista suhdetta koskaan ollutkaan? Se Bling, Bling sarjakin oli huuhaata ja Aller Media tuollaista tekee sekä blörölle maksaa.

Ei muuta kuin uutta rikasta miestä etsimään.

Leota
Leota
Vastaa  Jusu
21 päivää sitten

Kukkarosta se pitää kynsin hampain kiinni.Joskus sanonu ihan itse, ettei kiinni kehenkään.. Julkaisut kertoo mitä elämässään arvostaa, vain materiaa..

Leota
Leota
Vastaa  Leota
21 päivää sitten

Kiinny..

Lue seuraavaksi

SUOSITTUA
TUOREIMMAT

Uusimmat kommentit